Освітяни нашого міста взяли участь у міжнародній конференції «Сучасні технології соціальної роботи у різних сферах життя»

З 14 по 19 квітня у м. Братислава у спiвпрацi з Східноєвропейським агентством розвитку (ЕЕDA) за підтримки посольства Словаччини в Україні проходила українсько-словацька міжнародна конференція «Сучасні технології соціальної роботи у різних сферах життя».

Представники соціальної, педагогічної, медичної, культурної сфер стали учасниками заходу. Луганську область представили освітяни нашого міста: методист дошкільної освіти Лисичанського методичного центру Ірина Грушевська та завiдувачi дошкільних навчальних закладів № 6 «Чайка» та № 8 «Світлячок» Валентина Полозова та Тетяна Бражникова.

Подробнее...

Як швидко втілюються мрії!

Стало вже доброю традицією юним журналістам з усієї України зустрічатися в Сумах, щоб помірятися силою в турнірних боях, спробувати себе в ролі доповідача, опонента чи рецензента, проявити командну гру, відчути підтримку друзів по команді, послухати мудрі настанови членів високоповажного журі.

З 9 по 12 квітня у Сумській гімназії № 1 відбувалися ігри ХV Всеукраїнського турніру юних журналістів.

Подробнее...

Честь Луганщини у Всеукраїнському конкурсі «Учитель року-2019» захищав вчитель з Лисичанська

Всеукраїнський конкурс професійної майстерності педагогів «Учитель року» більше двох десятиліть об’єднує талановитих, амбітних, креативних вчителів.

Цього року в м. Ковель на Волині захищав честь Луганщини у Всеукраїнському конкурсі «Вчитель року-2019» у номінації «Географія» Фастов Іван Володимирович, вчитель географії НВК «Гарант».

Подробнее...

У Лисичанську пройшов показовий Тиждень безпеки дитини

11 квітня в м. Лисичанську на базі дошкільного закладу освіти №6 «Чайка» відбулись показові заходи у рамках Тижня безпеки дитини.

У заході взяли участь методисти й вихователі з усіх дитячих садків міста, представники відділу мобілізаційної, режимно-секретної роботи та цивільного захисту Лисичанської міської ради, представники курсів 3-ї категорії м. Лисичанська Навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Луганської області.

Подробнее...

У Лисичанську відбувся ХІІІ регіональний турнір юних математиків

Тринадцятий рік поспіль традиційно на базі Лисичанського багатопрофільного ліцею проходить регіональний турнір юних математиків, присвячений пам`яті Заслуженого вчителя України Георгія Григоровича Євграфова.

Так, 12 квітня, до закладу завітали учні, що полюбляють цю науку. 190 школярів 3-10 класів Лисичанська, Рубіжного і Сєвєродонецька проходили серйозні випробовування, розв’язуючи завдання підвищеної складності з математики.

Подробнее...

У Лисичанську пройшов показовий День цивільного захисту

Минулої п’ятниці, 12 квітня, на базі Лисичанської загальноосвітньої школи № 30 відбувся показовий День цивільного захисту (ЦЗ), головними завданнями якого було вдосконалення педагогічним колективом та учнями теоретичних знань і практичних навичок щодо дій в умовах надзвичайних та екстремальних ситуацій, практична перевірка здатності учнів діяти за сигналами оповіщення ЦЗ, користування засобами індивідуального захисту, навчання керівного та командно-навчальницького складу ЦЗ школи з організації та проведення заходів ЦЗ.

Подробнее...

У Лисичанську відбулись міські змагання «Паперові крила - 2019»

9 квітня на базі Лисичанської спеціалізованої школи № 8 відбулись міські змагання «Паперові крила», присвячені Всесвітньому дню авіації та космонавтики. Змагання пройшли при підтримці відділу у справах сім’ї, молоді та спорту Лисичанської міської ради.

Велику кількість моделей продемонстрували учасники змагань — команди закладів загальної середньої освіти міста. Кожна команда мала трьох учасників, які виступали кожний у своїй номінації: найдальший політ, найдовший політ та влучне приземлення. Переможці обиралися у кожній номінації, а команда-переможиця отримала перехідний Кубок «Переможець змагань «Паперові крила».

Подробнее...

Писанка це рукотворне диво!

Вчора, 4 квітня, в Лисичанському центрі науково-технічної творчості учнівської молоді (ЛЦНТТУМ) пройшов щорічний міський конкурс з писанкарства «Писанка — натхнення душі».

Багато народів світу шанували яйце і мали власну атрибутику його возвеличення, у багатьох стародавніх народів збереглися перекази, в яких яйце виступає джерелом життя, світла, тепла, навіть зародком усього Всесвіту.

Подробнее...

Створюємо інклюзивне середовище у дитячих закладах

2 та 3 квітня делегація лисичанських педагогів взяла участь у міжнародній конференції у рамках реалізації проекту «Створюємо інклюзивне середовище у дитячих закладах Донецької і Луганської областей» (м. Київ). Організатори конференції та виконавці відповідного проекту — Міністерство освіти і науки України, Представництво Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні та Всеукраїнський фонд «Крок за кроком».

Активними учасниками заходу стали 31 педагог з Луганщини, серед яких 11 — з Лисичанська: методист з дошкільної освіти міського методичного центру Ірина Грушевська, директор інклюзивно-ресурсного центру Ірина Жданович, завідувачі закладів дошкільної освіти №№ 5, 6, 7, 8, 13 Таміла Лопатіна, Валентина Полозова, Іна Жердєва, Тетяна Бражнікова, Наталія Куцко, вихователь інклюзивної групи закладу дошкільної освіти (ЗДО) № 3 Анжеліка Мороз, педагог-організатор, практичний психолог та учитель початкових класів школи № 8 Ольга Мингазетдинова, Олена Литвинець та Олена Краснопьор.

Подробнее...

Пошук та підтримка технічно обдарованої молоді

З метою творчого розвитку та залучення до технічної творчості дітей та молоді, задоволення їх потреб у творчій самореалізації 30 квітня у м. Сєвєродонецьк пройшла Відкрита першість з радіоелектронного конструювання серед учнівської молоді.

Основними завданнями Конкурсу є:

— пошук та підтримка технічно обдарованої учнівської молоді;

Подробнее...

Власна фірма учнів ЗОШ № 12 - перше шкільне підприємство в Україні

Протягом трьох місяців команда учнів КЗ «Лисичанська загальноосвітня школа І — ІІІ ступенів № 12» була учасником проекту «Розвиток шкільного підприємництва» від школи свідомого підприємництва «School of ME» у рамках програми Фонду Східна Європа в партнерстві з німецькою громадською організацією Kinderhilfswerk ChildFund Deutschland, за фінансової підтримки Міністерства економічного співробітництва та розвитку Німеччини.

Ідея щодо запуску власного шкільного підприємства виникала у цього колективу ще під час створення креативного дитячого простору DRUZI_hub, коли самотужки облаштовували інтер’єр та виготовляли меблі, штори та предмети декору, використовуючи вторинну переробку вживаних речей, зокрема, джинсу. Але для втілення ідеї на той момент не вистачало інформації та професійної підтримки, адже тема шкільного підприємництва зовсім нова для України.

Подробнее...