Святкова хода «За мир в Україні!»

 21 вересня, у Міжнародний день миру, учні, батьки, вчителі НВК «Гарант» та ветерани АТО зібралися на святкову ходу, яка стала вже доброю традицією. Яскраві кольори українського прапора розфарбували проспект Перемоги у Лисичанську.

Діти вітали містян, разом танцювали і на згадку про святковий день залишили малюнки у сквері пам’яті.

Сьомий рік поспіль дорослі та діти об’єднуються заради цінностей миру, злагоди і припинення вогню.

Подробнее...

«У пошуках Олімпійського вогню»

Під такою назвою сьогодні, 13 вересня, у Лисичанській загальноосвітній школі № 9 відбувся загальноміський Олімпійський урок, учасниками якого стали учні 7-х класів закладів загальної середньої освіти нашого міста.

Розпочався захід урочистим виносом факелу олімпійського вогню майстром спорту з пауерліфтінгу, 6-кратною рекордсменкою та 8-кратної чемпіонкою України Поліною Кочеровою.

Вітаючи присутніх зі святом спорту, начальник відділу молоді та спорту Лисичанської міської ВЦА Ніна Нецвєт побажала учасникам нових перемог, наснаги та успіхів.

Подробнее...

Управління освіти повідомляє про переможця конкурсу на заміщення вакантної посади директора Інклюзивно-ресурсного центру

Управління освіти Лисичанської міської військово-цивільної адміністрації повідомляє, що за підсумками засідання конкурсної комісії для проведення конкурсу на заміщення вакантної посади директора комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр Лисичанської міської територіальної громади Луганської області», яке відбулось 26 серпня 2021 року в приміщенні Інклюзивно-ресурсного центру за адресою: вулиця Докучаєва 7, на підставі результатів іспиту, співбесіди з кандидатом та спільного рішення членів конкурсної комісії переможцем визнано Жданович Ірину Олексіївну.

Управління освіти Лисичанської міської ВЦА

 

Говерла єднає Україну!

 Керівник гуртка Лисичанського центру позашкільної роботи зі школярами та молоддю Кирило Шульц днями представив наше місто на обласному семінарі-практикумі з підготовки керівників туристських спортивних походів, присвяченому Дню Державного Прапора України та 30-й річниці Незалежності України.

Цього року Луганський обласний центр дитячо-юнацького туризму і краєзнавства запросив керівників туристичних гуртків області відпрацювати свої навички до смт. Ворохта.

Подробнее...

«Школа документалістики та медіа для підлітків Донбасу»

 Троє учнів 9-11 класів НВК «Гарант» взяли участь у двотижневому навчанні на проєкті «Школа документалістики та медіа для підлітків Донбасу», яке відбулося наприкінці липня у Києві.

Від Луганщини до заходу долучилися двадцятеро учасників у віці від 14 до 17 років, які склали п’ять команд. Учасники навчалися основам журналістики, фото та відео зйомки, операторської майстерності, відео монтажу, створенню власних сайтів та опановували новітні ІТ технології.

Подробнее...

У Лисичанську визначено переможців конкурсу на заміщення вакантних посад директорів закладів середньої освіти

 6 липня 2021 року, під головуванням заступника керівника Лисичанської міської ВЦА Євгена Наюка, відбувся конкурс на заміщення вакантних посад директорів закладів середньої освіти.

Одинадцять кандидатів на посаду керівників 9 закладів освіти пройшли три етапи конкурсного відбору:

  • перевірка знання законодавства України у сфері загальної середньої освіти, зокрема законів України «Про освіту», «Про повну загальну середню освіту» та інших нормативно-правових актів у сфері загальної середньої освіти шляхом письмового тестування;
  • перевірка професійних компетентностей шляхом письмового виконання ситуаційного завдання;
  • публічна та відкрита презентація перспективного плану розвитку закладу загальної середньої освіти, а також надання відповідей на запитання членів конкурсної комісії в межах змісту конкурсного випробування.

    Подробнее...

В добру путь, випускники 2021 року!

 Сьогодні, 30 червня, в закладах загальної середньої освіти Лисичанської територіальної громади відбулися урочисті вручення свідоцтв про здобуття повної загальної середньої освіти. Документ про освіту отримали 480 випускників. Срібний та золотий фонди закладів освіти поповнили 9 срібних та 34 золотих медалісти.

Подробнее...

Відбулося наметове таборування в рамках Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»)

 Одним з етапів Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») є підсумкове наметове таборування. Цього року команди, які зареєстрували свої курені на Всеукраїнському рівні, самостійно організували походи з ночівлею.

22-23 червня першими провели дводенне наметове таборування юні джури куреня імені Самійла Кішки Лисичанської ЗОШ І-ІІІ ст. № 26 та їх виховники. Протягом двох днів 14 юнаків та дівчат демонстрували вміння та навички, набуті під час підготовки й участі в грі. Цей захід став підсумком роботи протягом всього навчального року роїв куреня імені Самійла Кішки.

Подробнее...

Вітаємо Олександру Ващук — призера Всеукраїнського конкурсу «Молоді авіатори України»

 Вихованка Лисичанського центру науково-технічної творчості учнівської молоді  Олександра Ващук посіла ІІ місце на Всеукраїнському конкурсі «Молоді авіатори України» у номінації «Малюнок». У конкурсі взяли участь понад 300 учасників з усіх регіонів України.

Олександра стала учасницею церемонії нагородження переможців, призерів і найактивніших учасників конкурсу у Національному авіаційному університеті у м. Києві.

Вітаємо Олександру з перемогою та бажаємо подальших успіхів!

Подробнее...

Олімпійський день у міських таборах з денним перебуванням

 23-24 червня вихованці міських таборів з денним перебуванням стали активними учасниками «Олімпійського дня — 2021», ініційованого Національним олімпійським комітетом. В заході взяли участь понад 1670 учнів, вчителів та тренерів-викладачів.

Олімпійський день розпочався урочистим відкриттям з веселими руханками. В окремих закладах до дітей завітали боги Олімпу.

Подробнее...

У Лисичанську відзначили переможців всеукраїнських учнівських олімпіад, конкурсів та турнірів

 Цьогоріч традиційне нагородження учнів-переможців та призерів всеукраїнських олімпіад, конкурсів, турнірів та їх наставників відбулося он-лайн. 39 найталановитіших учнів та 22 найуспішніших педагога закладів освіти отримали грошові винагороди та премії від Лисичанської міської військово-цивльної адміністрації.

Серед нагороджених — 23 учня-переможця у II (міському) етапі Всеукраїнських предметних олімпіад з трьох та більше дисциплін; 17 — обласного та всеукраїнського етапів конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів — членів МАН та 10 — в обласних етапах всеукраїнських конкурсів учнівської творчості.

Подробнее...