Анонс культурних та спортивних заходів з 27 вересня по 3 жовтня

 Нагадуємо, що до 30 вересня на офіційній сторінці у соціальній мережі Facebook відділу молоді та спорту Лисичанської міської ВЦА https://www.facebook.com/smslisichansk проводитися міський онлайн-конкурс флешмобів «Мир, коли панує позитив».

27 вересня об 11.00 в бібліотеці-філії сімейного читання № 14 с. Шипилівка розпочнуться спортивні змагання «Туристичні старти».

28 вересня о 13.00 ПК «Діамант» запрошує на розважальну ігрову програму для дітей «Осінь золота, барвиста».

Подробнее...

Анонс заходів, присвячених Міжнародному дню людини похилого віку та Дню ветерана

 27 вересня о 13.00 ПК ім. В.М. Сосюри запрошує на святковий концерт «Мелодія золотої пори».

1 жовтня відбудуться наступні заходи:

- о 10.00 святковий концерт для підопічних Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг);

- о 12.00 святковий вечір «Добром зігрійте серце» у міському ПК;

- о 14.00 візит пошани «Від серця до серця іде доброта» у с. Біла Гора;

Подробнее...

Про тимчасове припинення водопостачання з наступним хлоруванням

 Шановні мешканці територіальної громади!

У зв’язку з плановими ремонтними роботами та чищенням резервуарів на ВНС «ГТВ» та «Суміщена» з 00.00 до 24.00 28 вересня 2021 року буде обмежено водопостачання південної частини міста Лисичанськ.

Після проведення планових ремонтних робіт на ВНС «ГТВ» та «Суміщена» з 00.00 до 24.00 29 вересня 2021 роки будуть виконуватися роботи з промивки та дезінфекції підвищеною дозою хлору резервуарів чистої води ВНС «ГТВ» та водоводів подачі питної води до ВНС «ГТВ».

Просимо зробити необхідний запас води!

Звертаємо вашу увагу, що під час проведення промивки та дезінфекції забороняється вживати воду для господарських та питних потреб, оскільки у ній буде підвищено дозу хлору.

Після закінчення планово-ремонтних робіт на водопровідних насосних станціях водопостачання буде відновлено.

Перелік вулиць, на яких буде обмежено водопостачання:

Подробнее...

До уваги громадян, які перебувають на квартирному обліку

 З 1 жовтня по 31 грудня проводиться перереєстрація громадян, які перебувають на квартирному обліку при Лисичанській міській військово-цивільній адміністрації, відповідно до пункту 25 Правил обліку громадян.

Для перевірки облікових даних громадянам, які перебувають на квартирному обліку, необхідно звернутись до відділу з обліку, розподілу та обміну житла та надати наступні документи:

  • – оригінал, що посвідчує особу та підтверджує громадянство України;
  • – довідка з місця роботи/навчання заявника та повнолітніх членів сім’ї і/або оригінал та копія пенсійного посвідчення, довідка з Пенсійного фонду України в м. Лисичанську, Лисичанського міського центру зайнятості;
  • – документи, що підтверджують пільгу (при наявності).

    Подробнее...

Щодо основних заходів боротьби з амброзією

 Шкідливість даного бур’яну виключно велика. Розвиваючи потужну надземну масу і кореневу систему, амброзія сильно висушує ґрунт і пригнічує культурні рослини, позбавляючи їх не тільки вологи, але і поживних речовин. Шкідливість амброзії полинолистої цим не вичерпується. У період цвітіння її пилок викликає алергічне захворювання — поліноз, який проявляється в підвищенні температури, запаленні слизових, сильних нежиті, сльозотечі, головних болях.

Щоб запобігти поширенню амброзії, боротьбу з нею необхідно проводити щорічно до цвітіння і утворення насіння.

Подробнее...