Анонс культурних та спортивних заходів з 28 вересня по 4 жовтня

30 вересня о 10.00 у ПК «Діамант» відбудуться урочисті проводи призовників до лав Збройних Сил України.

29 вересня о 13.00 у міському ПК розпочнеться інформаційна година «Забуттю не підлягає», присвячена Дню пам’яті трагедії Бабиного Яру.

1 жовтня о 15.00 біля ПК «Діамант» відбудеться розважальна ігрова програма для дітей та ярмарок «Дари осені».

2 жовтня о 10.00 ПК «Діамант» запрошує відвідати ігрову програму «Челендж веселощів».

Подробнее...

З 21 вересня по 5 жовтня - міський онлайн-конкурс флешмобів «Мир, коли панує позитив»

 З 21 вересня по 5 жовтня відбуватиметься міський онлайн-конкурс флешмобів «Мир, коли панує позитив», присвячений міжнародному Дню миру.

Конкурсні роботи будуть розміщені на офіційній сторінці відділу у справах сім’ї, молоді та спорту військово-цивільної адміністрації м. Лисичанська у соціальній мережі Facebook https://www.facebook.com/smslisichansk.

Оцінювання робіт здійснюватиметься користувачами соціальної мережі Facebook. Переможці визначатимуться за кількістю набраних лайків під публікацією конкурсного відеоролику (репости не зараховуються).

Вложения:
Скачать этот файл (Pologennya_pro_konkurs.docx)Pologennya_pro_konkurs.docx[ ]

Подробнее...

Анонс культурних та спортивних заходів з 21 по 27 вересня

10101021 вересня запрошуємо відвідати:

- о 13.00 у парку біля міського ПК культурно-розважальну програму «Мир потрібен усім»;

- о 14. 00 біля ПК «Діамант» флешмоб «Мир - все, що нам потрібно».

24 вересня о 10.00 в центральній бібліотеці відбудеться перегляд мотиваційного фільму в рамках інклюзивної діяльності бібліотек «До зустрічі з тобою».

З 24 по 26 вересня о 10.00 у міській ДЮСШ проходитиме відкритий чемпіонат міста «Лисичанськ-2020» з гімнастики спортивної.

Подробнее...

У Лисичанську у вересні-жовтні проходитиме щорічна Всеукраїнська акція «За чисте довкілля»

Всі ми хочемо бачити своє рідне місто чистим, охайним, затишним та благоустроєним, бажаємо ходити по чистій землі, дихати свіжим повітрям і бути здоровими. А це багато в чому залежить від кожного з нас. Своєчасно виконана робота — запорука того, що наше місто буде чистим та красивим.

Військово-цивільна адміністрація міста Лисичанськ звертається до всіх мешканців міста, керівників підприємств, організацій, установ, трудових колективів, приватних підприємців та громадських організацій з проханням взяти участь у щорічній Всеукраїнській акції «За чисте довкілля», яку у зв’язку із поширенням на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19 перенесено на вересень-жовтень 2020 року.

В рамках акції у Лисичанську заплановано проведення 25 вересня Дня благоустрою та щотижневих «санітарних п’ятниць», відповідно до розпорядження керівника військо-цивільної адміністрації міста Лисичанськ від 09.09.2020 № 309.

Тож давайте забезпечимо постійне утримання в належному санітарному стані територій підприємств, закладів, установ та організацій, а також прилеглих територій, закріплених автодоріг та зупинок громадського транспорту.

Шановні мешканці міста! Не будемо байдужі, налаштуймося на плідну працю, вийдемо всі разом зі своїми сім’ями на вулицю і, подаючи приклад своїм дітям, спільними зусиллями наведемо такий порядок, в якому усім нам хотілося б жити!

«Лисичанськ. Сторінки історії»

Під такою назвою, до 310-й річниці з дня заснування міста Лисичанська, 77-й річниці визволення міста від фашистських загарбників та 75-річчю перемоги в Другій світовій війні Лисичанська архівний відділ підготував документальну онлайн виставку.

У виставці використані документи з архівного фонду Р-1 «Лисичанська міська рада та її виконавчий комітет» (опис № 1, справи №№ 1, 2, 706, 1033).

Фото №№ 1-2: «В честь 250-летия Лисичанска». Газета «Лисичанский рабочий», 20.08.1960;

Подробнее...