До уваги мешканців міст Лисичанськ, Новодружеськ, Привілля! Графіки підвозу води

Сьогодні, 18 жовтня, ТОВ «Луганське енергетичне об’єднання» відключило від постачання електроенергії наступні об’єкти ЛКСП «Лисичанськводоканал»: ВНС «Білогорівська», ВНС «Сумісна», ВНС «ГТВ», ВНС «Привільнянська», ВНС «Малорязанцево», що призвело до неможливості здійснення водопостачання у містах Лисичанськ, Новодружеськ і Привілля.

Без водопостачання залишилось понад 100 тисяч мешканців міст, 35 навчальних та 25 медичних закладів.

Подробнее...

Анонс культурних та спортивних заходів з 21 по 27 жовтня

З 22 по 30 жовтня у ПК ім. В.М. Сосюри працюватиме виставка переможців відкритого Інтернет-конкурсу майстрів декоративно-ужиткового мистецтва «АРТ — Лисичанськ».

22 жовтня о 13.00 у міському краєзнавчому музеї у співпраці з Лисичанським гірничо-індустріальним коледжем відбудеться науково-практична конференція «75 років з дня визволення України від фашистських загарбників».

24 жовтня о 14.00 у Лисичанській дитячій музичній школі (ДМШ) № 2 розпочнеться конкурс юних скрипалів «Веселі струнки» та «Чарівний дударик».

Подробнее...

24 жовтня - чергова сесія міської ради

Засідання чергової 74-ї сесії Лисичанської міської ради сьомого скликання відбудеться 24 жовтня 2019 року о 14.00 у залі засідань міської ради.

Подробнее...

Анонс культурних та спортивних заходів з 14 по 20 жовтня

Без названия17 жовтня о 14.00 у міському ПК розпочнеться творчий вечір солістки Наталії Цвєтанович «Мені осінь дарує натхнення» та у ПК ім. В.М. Сосюри — літературна кав’ярня «Поезія з присмаком кави і дощу».

18 жовтня об 11.00 по вул. ім. Д.І. Менделєєва та на площі Перемоги відбудеться загальноміська акція до Європейського дня з протидії торгівлі людьми, а о 12.00 біля будівлі ПК «Діамант»  розважальна ігрова програма для дітей «Дари осені» та благодійний ярмарок для Меланії Камленок.

19 жовтня запрошуємо відвідати наступні заходи:

Подробнее...