Онлайн-виставка до Дня скорботи і вшанування пам'яті жертв війни в Україні

До Дня скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні архівний відділ Лисичанської міської ради підготував онлайн-виставку із документів довідково-інформаційного фонду та фонду № 1 «Лисичанська міська рада та її виконавчий комітет».

Зображення №№ 1–10: Книга скорботи України: Луганська область, томи 1, 2 (ДІФ);

Подробнее...

20 червня - засідання позачергової сесії міської ради

Засідання позачергової сесії Лисичанської міської ради сьомого скликання відбудеться 20 червня 2019 року о 15.00 у залі засідань міської ради.

На розгляд міської ради виноситься питання про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

Засідання депутатської комісії з питань розвитку міста в галузі житлово-комунального господарства, власності та земельних відносин для попереднього розгляду питання порядку денного позачергової сесії міської ради відбудеться 14.30 годині 20 червня 2019 року.

Заходи до Дня скорботи і вшанування пам'яті жертв війни в Україні

20 червня о 13.00 пройде історичний екскурс «Друга світова війна — лист у вічність» в центральній бібліотеці, а 21 червня 10.00 — екскурс в історію «Подорож у минуле» в ПК ім. В.М. Сосюри.

З 22 по 25 червня в міському краєзнавчому музеї працюватиме Банерна виставка «Тріумф людини. Мешканці України, які пройшли нацистські концтабори».

Анонс культурних та спортивних заходів з 17 по 23 червня

18 червня о 10.00 відбудеться квест-гра «Ці забавні тварини» в парку біля міського ПК та Коло спілкування «Знай свої права, дитино» з циклу заходів «Конвенція ООН про права дитини» біля будівлі ПК ім. В.М. Сосюри.

19 червня о 14.00 візьміть участь у дитячому паті «Стартінейджер» на танцювальному майданчику біля ПК ім. В.М. Сосюри.

Подробнее...

27 червня – засідання чергової сесії міської ради

Засідання чергової 67-ї сесії Лисичанської міської ради сьомого скликання відбудеться            27 червня 2019 року о 14.00 у залі засідань міської ради.

Подробнее...