Про роботу адміністративної комісії при виконавчому комітеті Лисичанської міської ради за 2019 рік

Адміністративна комісія при виконавчому комітеті Лисичанської міської ради утворена рішенням Лисичанської міської ради №2/25 від 03.12.2015 у складі 11 осіб. Головою комісії є заступник міського голови Максим ГОЛОВНЬОВ, відповідальний секретар – головний спеціаліст – юрисконсульт відділу юридичної та кадрової роботи Юлія ОЛІФІРЕНКО. Адміністративна комісії утворюється на строк повноважень ради.

До основних завдань адміністративної комісії відноситься розгляд справ про адміністративні правопорушення та сприяння вихованню громадян у дусі точного і неухильного додержання законів, правил співжиття, чесного ставлення до державного і громадського обов'язку, поваги до прав, честі й гідності громадян, а також запобігання вчиненню нових правопорушень, як самими правопорушниками, так і іншими особами.

Подробнее...

Звіт головного розпорядника бюджетних коштів служби у справа дітей Лисичанської міської ради, щодо використання бюджетних коштів у 2019 році

Служба у справах дітей є самостійним виконавчим органом Лисичанської міської ради, яка розташована за адресою: м. Лисичанськ, вул. Сєвєродонецька, 62, тел./факс (06451) 7-26-61.

Основною діяльністю служби є реалізація державної політики з питань соціального захисту дітей, запобігання дитячій бездоглядності та безпритульності, вчиненню дітьми правопорушень; розроблення і здійснення заходів щодо захисту прав, свобод і законних інтересів дітей; забезпечення додержання вимог законодавства щодо встановлення опіки та піклування над дітьми.

Штатна чисельність служби у справах дітей Лисичанської міської ради станом на 01.06.2019 року складала 8 штатних одиниць.

У 2019 році на службу у справах дітей Лисичанської міської ради покладені функції головного розпорядника бюджетних коштів:

Подробнее...

Еще статьи...

  1. Про роботу відділу освіти Лисичанської міської ради за 2019 рік
  2. Про роботу відділу споживчого ринку Лисичанської міської ради з питань захисту прав споживачів за 2019 рік
  3. Про роботу фінансового управління Лисичанської міської ради за 2019 рік
  4. Про роботу відділу культури Лисичанської міської ради з розвитку та підтримці творчої обдарованої молоді, творчої інтелігенції міста ІV квартал 2019 року
  5. Про роботу КЗ «Лисичанський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді» за 2019 рік
  6. Про роботу відділу у справах сім'ї, молоді та спорту 2019 рік
  7. Про роботу загального відділу Лисичанської міської ради за 2019 рік
  8. Про роботу відділу ведення Державного реєстру виборців Лисичанської міської ради у 2019 році
  9. Про роботу відділу з обліку, розподілу, обміну та приватизації житла за 2019 рік
  10. Про роботу служби у справах дітей протягом 2019 року