Про роботу трудового архіву Лисичанської міської ради за I півріччя 2019 року

Відповідно до п. 10 ч. 1 ст. 38 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» трудовий архів Лисичанської міської ради виконує самоврядні повноваження — централізоване тимчасове зберігання архівних документів, що утворилися в процесі документування службових, трудових або інших правовідносин юридичних і фізичних осіб, на відповідній території, і інших архівних документів, що не відносяться до Національного архівного фонду.

Відповідно до покладених на нього завдань, трудовий архів здійснює прийом на подальше зберігання документів з кадрових питань (особового складу) ліквідованих юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців, які припинили свою діяльність; прийом виборчої документації тимчасового строку зберігання; забезпечує зберігання прийнятих документів; організовує використання документів в службових, соціально-правових та інших цілях.

Подробнее...

Про роботу фінансового управління Лисичанської міської ради за 1-е півріччя 2019 року

Відповідно до Бюджетного кодексу України місцевий фінансовий орган − установа, що відповідно до законодавства України здійснює функції зі складання, виконання місцевих бюджетів, контролю за витрачанням коштів розпорядниками бюджетних коштів, а також інші функції, пов’язані з управлінням коштами місцевого бюджету.

У своїй діяльності фінансове управління міської ради керується Конституцією України, Бюджетним кодексом України, Податковим кодексом України, законами України, постановами Верховної Ради України, актами Президента України, нормативно-правовими актами Кабінету Міністрів України, Міністерства фінансів України, Департаменту фінансів облдержадміністрації, рішеннями міської ради, розпорядженнями голови обласної державної адміністрації — керівника обласної військово-цивільної адміністрації, розпорядженнями міського голови, рішеннями виконкому міської ради, а також Положенням про фінансове управління та забезпечує їх виконання в межах компетенції.

В процесі вирішення пріоритетності виконання завдань, передбачених функціональними повноваженнями, робота фінансового управління міської ради ґрунтується на принципах законності, обґрунтованості, збалансованості, цільового використання бюджетних коштів та першочерговості фінансування соціально захищених статей видатків.

Подробнее...

Еще статьи...

  1. Про роботу управління власності Лисичанської міської ради за 6 місяців 2019 року
  2. Звіт про роботу відділу споживчого ринку Лисичанської міської ради за I півріччя 2019 року
  3. Про стан здоров'я населення, діяльності та ресурсного забезпечення в місті Лисичанську за 6 місяців 2019 року
  4. Про роботу відділу культури Лисичанської міської ради з розвитку та підтримці творчої обдарованої молоді, творчої інтелігенції міста ІІ квартал 2019
  5. Про роботу відділу освіти Лисичанської міської ради за І півріччя 2019 року
  6. Про діяльність відділу культури Лисичанської міської ради у першому півріччі 2019
  7. Інформація про діяльність ЦНАП у м.Лисичанську за ІІ квартал 2019 року
  8. Про роботу відділу з питань внутрішньої політики зв’язку з громадськістю та ЗМІ за ІІ квартал 2019 року
  9. Про роботу КЗ «Лисичанський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді» у І півріччі 2019 року
  10. Про роботу відділу у справах сім'ї, молоді та спорту за І півріччя 2019