Про діяльність УЖКХ за 2019 рік

Про діяльність управління з виконання політики Лисичанської міської ради в галузі житлово-комунального господарства за 2019 рік

Вложения:
Скачать этот файл (Zvit_UGKX_2019.doc)Zvit_UGKX_2019.doc[Про діяльність УЖКХ за 2019 рік]51 Кб

Про роботу адміністративної комісії при виконавчому комітеті Лисичанської міської ради за 2019 рік

Адміністративна комісія при виконавчому комітеті Лисичанської міської ради утворена рішенням Лисичанської міської ради №2/25 від 03.12.2015 у складі 11 осіб. Головою комісії є заступник міського голови Максим ГОЛОВНЬОВ, відповідальний секретар – головний спеціаліст – юрисконсульт відділу юридичної та кадрової роботи Юлія ОЛІФІРЕНКО. Адміністративна комісії утворюється на строк повноважень ради.

До основних завдань адміністративної комісії відноситься розгляд справ про адміністративні правопорушення та сприяння вихованню громадян у дусі точного і неухильного додержання законів, правил співжиття, чесного ставлення до державного і громадського обов'язку, поваги до прав, честі й гідності громадян, а також запобігання вчиненню нових правопорушень, як самими правопорушниками, так і іншими особами.

Подробнее...

Звіт головного розпорядника бюджетних коштів служби у справа дітей Лисичанської міської ради, щодо використання бюджетних коштів у 2019 році

Служба у справах дітей є самостійним виконавчим органом Лисичанської міської ради, яка розташована за адресою: м. Лисичанськ, вул. Сєвєродонецька, 62, тел./факс (06451) 7-26-61.

Основною діяльністю служби є реалізація державної політики з питань соціального захисту дітей, запобігання дитячій бездоглядності та безпритульності, вчиненню дітьми правопорушень; розроблення і здійснення заходів щодо захисту прав, свобод і законних інтересів дітей; забезпечення додержання вимог законодавства щодо встановлення опіки та піклування над дітьми.

Штатна чисельність служби у справах дітей Лисичанської міської ради станом на 01.06.2019 року складала 8 штатних одиниць.

У 2019 році на службу у справах дітей Лисичанської міської ради покладені функції головного розпорядника бюджетних коштів:

Подробнее...