• Лисичанська Державна Податкова Інспекція (Лисичанська ДПІ)
  • Головного управління ДПС у Луганській області
  • Адреса: вул. ім. В.Сосюри, 347, м. Лисичанськ, Луганської обл., 93113
  • Телефон/факс: (06451) 7-11-81
  • E-mail: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.
  • Начальник Лисичанської ДПІ Головного управління ДПС у Луганській області Пупишева Галина Олександрівна
 

Платникам податків міста Лисичанськ списано податковий борг 12682 СГ на загальну суму 3,5 млн гривень

4 грудня 2020 року Верховною Радою України прийнято Закон України № 1072-ІХ «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо соціальної підтримки платників податків на період здійснення обмежувальних протиепідемічних заходів, запроваджених з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби СОVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» (далі — Закон № 1072-ІХ), який 08.12.2020 підписано Президентом України та 09.12.2020 опубліковано в офіційному виданні «Голос України» № 228.

Подробнее...

Граничні строки реєстрації податкових накладних в ЄРПН у вихідні, святкові або неробочі дні

Лисичанська ДПІ Головного управління ДПС у Луганській області нагадує, що на дату виникнення податкових зобов’язань платник ПДВ зобов’язаний скласти податкову накладну (далі — ПН) в електронній формі з дотриманням умови щодо реєстрації у порядку, визначеному законодавством, кваліфікованого електронного підпису уповноваженої платником особи, та зареєструвати її в Єдиному реєстрі податкових накладних (далі — ЄРПН) у встановлений Податковим кодексом України (далі — ПКУ) термін. Норми встановлені п. 201.1 ст. 201 ПКУ.

Відповідно до п. 201.10 ст. 201 ПКУ реєстрація ПН та/або розрахунків коригування до податкових накладних (далі — РК) у ЄРПН здійснюється з урахуванням граничних строків:

— для ПН/РК, складених з 1 по 15 календарний день (включно) календарного місяця, — до останнього дня (включно) календарного місяця, в якому вони складені;

Подробнее...

«Гаряча лінія» – зручний формат спілкування платників з фахівцями податкової

У Лисичанській ДПІ Головного управління ДПС у Луганській області нещодавно було проведено сеанс «гаряча лінія» з питань надання звітності до органів Державної податкової служби в електронному вигляді. На запитання платників податків відповідала начальник Лисичанського відділу електронних сервісів Головного управління ДПС у Луганській області Ольга Богдан.

Платників найбільш цікавили питання щодо можливостей застосування у своїй діяльності Електронного кабінету платника.

Так, платникам було роз’яснено про переваги та порядок використання популярного електронного сервісу, який був розроблений та запроваджений Державною податковою службою України.

Подробнее...

У Лисичанську пройшла зустріч з представниками бізнес-спільноти щодо лібералізації застосування касових апаратів

В Лисичанській ДПУ Головного управління ДПС у Луганській області відбулась зустріч з платниками податків. Під час якої начальник Лисичанської ДПІ Галина Пупишева повідомила що, Законом України № 1017-IX відтерміновано обов’язкове застосування реєстраторів розрахункових операцій платниками єдиного податку другої-четвертої групи до 1 січня 2022 року.

Також Галина Олександрівна розповіла про ключові зміни для підприємців передбачені Законом № 1017-ІХ, а саме про:

— обов’язкове застосування РРО для ФОП-єдинників, які здійснюють реалізацію лікарських засобів та медичних виробів, медичних послуг, складної побутової техніки та ювелірних виробів;

Подробнее...

До уваги споживачів та осіб, які застосовують касові апарати

Закон України від 6 липня 1995 року № 265/95-ВР «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» з урахуванням змін, внесених Законом № 128 поширюється не на всі розрахунки в «готівковій або/та безготівковій формі».

Не потрібно застосовувати касовий апарат, якщо клієнт у касі банку вносить готівку для подальшого її зарахування на поточний рахунок продавця.

Не потрібно застосовувати касовий апарат, якщо клієнти розраховуються з продавцями виключно у безготівковій формі без застосування платіжних карток і перераховують їм кошти на поточний рахунок банківським переказом.

Подробнее...

Платники єдиного податку І групи звільнені від сплати єдиного податку та ЄСВ по 31 травня 2021 року

Лисичанська ДПІ Головного управління ДПС у Луганській області нагадує, що 10 грудня цього року набув чинності Закон України від 04.12.2020 № 1072-ІХ «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо соціальної підтримки платників податків на період здійснення обмежувальних протиепідемічних заходів, запроваджених з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» (далі — Закон № 1072).

Законом № 1072, зокрема, звільнили від сплати єдиного податку за грудень 2020 року — травень 2021 року підприємців, що перебувають на І групі платників єдиного податку (ЄП).

Подробнее...

Прийнято Закон щодо лібералізації застосування касових апаратів

Верховною Радою України прийнято важливі закони для підтримки бізнесу під час карантину. Серед них — Закон України № 1017-IX від 01.12.2020 «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо лібералізації застосування реєстраторів розрахункових операцій платниками єдиного податку та скасування механізму компенсації покупцям (споживачам) за скаргами щодо порушення встановленого порядку проведення розрахункових операцій частини суми застосованих штрафних санкцій».

Серед головних новацій — зміна лімітів для платників єдиного податку. Відтепер вони прив’язані до мінімальної заробітної плати: для першої групи платників — 167 розмірів, для другої групи — 834 розмірів, для третьої групи — 1167 розмірів. Ліміт не використання касових апаратів прив’язаний до 220 мінімальних заробітних плат станом на 1 січня звітного року.

Подробнее...

Галина Пупишева: у січні 2021 року зафіксовано понад 500 звернень до Центру обслуговування платників м.Лисичанська щодо отримання адміністративних послуг

 У січні 2021 році до Центру обслуговування платників Лисичанської ДПІ Головного управління ДПС у Луганській області щодо отримання адміністративних послуг надійшло 512 звернень. Водночас, кількість наданих адміністративних послуг становить майже 500, що охоплює видачу довідок, свідоцтв, ліцензій та інше. Про це повідомила начальник Лисичанської податкової Галина Пупишева.

Зокрема, за січень 2021 року видано 260 карток платника податків та внесено до паспортів громадян України дані про реєстраційний номер облікової картки платника податків з Державного реєстру фізичних осіб – платників податків.

Отримали відомості з Державного реєстру фізичних осіб – платників податків про суми/джерела виплачених доходів та утриманих податків 55 мешканців міст Лисичанська, Новодружеска та Привілля.

Подробнее...

Своєчасна сплата єдиного внеску - запорука соціального захисту громадян

У 2020 році від суб’єктів господарювання юридичних та фізичних осіб Лисичанської міської територіальної громади Сєвєродонецького району, до пенсійного фонду та фонду соціального страхування надійшло 543 млн 802 тис. грн єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування.

Як повідомила на зустрічі, яка пройшла минулого тижня, начальник Лисичанського відділу податків і зборів з фізичних осіб та проведення камеральних перевірок Управління податкового адміністрування фізичних осіб Головного управління ДПС у Луганській області Ірина Філімонова у порівнянні з минулим роком надходження зросли майже на 135 мільйонів гривень.

Подробнее...

Актуально про електронні сервіси – тренінги для платників податків Лисичанської міської територіальної громади

В Лисичанській ДПІ Головного управління ДПС у Луганській області на постійній основі проводяться індивідуальні навчальні тренінги для платників податків з метою роз’яснення актуальних питань стосовно електронних сервісів, які впроваджуються ДПС та надання практичних навичок в користуванні.

Учасниками навчань є: юридичні особи (комунальні заклади, споживчі товариства), що працюють у сфері освіти, торгівлі, здають в оренду нерухоме майно; фізичні особи — підприємці (господарська діяльність у сфері виробництва меблів та роздрібної торгівлі, вантажоперевезення, надання індивідуальних послуг) та громадяни.

Подробнее...

Початок деклараційної кампанії - 2021

За такою темою, на цьому тижні, у приміщенні Лисичанської ДПІ Головного управління ДПС у Луганській області відбувся «круглий стіл» з платниками податків.

Начальник Лисичанської ДПІ Галина Пупишева розповіла, що з початку 2021 року стартувала кампанія декларування громадянами доходів, одержаних протягом 2020 року. Вона наголосила: «Щороку подавати декларацію про майновий стан і доходи за минулий рік — конституційний обов’язок громадян (ч. 2 ст. 67 Конституції України)».

Подробнее...