Шановні мешканці Лисичанської територіальної громади!

Щиро вітаю вас з прийдешнім Новим роком та Різдвом Христовим!

Настає найулюбленіша з дитинства пора, наповнена радістю новорічних веселощів, очікуванням дива та казки, душевним теплом та вірою в краще.

2021-й рік, що минає, дарував нам радість зустрічей та відкриттів, були перемоги та досягнення, труднощі та успіхи — ми набули нового безцінного життєвого досвіду. Ми прожили з вами насичений важливими подіями рік та заклали добре підгрунття на майбутнє.

Головне — пам’ятати, що наша сила у єдності, взаєморозумінні та підтримці. Давайте вірити в себе, самовіддано працювати на благо своєї сім’ї, рідного міста, нашої країни та спільними зусиллями будувати успішне майбутнє!

Напередодні новорічних та різдвяних свят ми всі загадуємо бажання та віримо, що вони обов’язково здійсняться. Ми думаємо про найближчих людей — наших батьків, яким бажаємо, перш за все, здоров’я та наших дітей, яких ми дуже любимо і на яких сподіваємося. Хочемо, щоб у них все вийшло та вони були щасливі!

Нехай майбутній 2022-й рік виправдає всі найдобріші надії та сміливі устремління, принесе із собою мир та щастя, яскраві перемоги та досягнення, успіх та процвітання! Нехай у Новому році у ваших душах панують добро та гармонія, у сім’ях — любов та злагода, а в будинках — щастя та добробут!

З прийдешнім Новим роком та Різдвом Христовим!

Керівник Лисичанської міської військово-цивільної адміністрації Олександр Заїка

22 грудня - День енергетика

Шановні працівники енергетичної промисловості!

Вітаю вас з професійним святом — Днем енергетика, святом мужніх людей, які віддають всю свою енергію, сили, знання та вміння заради благородної справи — дарувати світло і тепло кожній оселі нашої країни, забезпечувати стабільне функціонування всіх галузей економіки. Саме це робить професію енергетика однією з найбільш необхідних та шанованих. Сумлінна і самовіддана праця, помножена на високий професіоналізм енергетиків стали символами професії.

Щиро бажаю міцного здоров’я, щастя, добробуту, процвітання, щедрих професійних та життєвих успіхів і нехай завжди вам світить родинний теплий вогник — вічне джерело наснаги і любові!

Керівник Лисичанської міської військово-цивільної адміністрації Олександр Заїка

Шановні військовослужбовці Збройних Сил України! Дорогі ветерани!

Приміть щирі вітання з нагоди 30-ї річниці Збройних Сил України. 30 років – це надзвичайно важкий і тернистий шлях становлення Українського війська. Але сьогодні ми з впевненістю можемо сказати, що нам, українцям, є чим пишатися.

Сучасні Збройні Сили України, пройшовши крізь важкі випробування війною, зміцнилися, оволоділи значним досвідом і сьогодні, надійно утримуючи бойові позиції на Сході нашої держави, підтверджують свою готовність до виконання завдань за призначенням.

Українці впевнені у своєму війську, довіряють йому, пишаються його перемогами та разом переживають біль втрат.

У цей день ми у скорботі схиляємо голови, згадуючи воїнів, які віддали своє життя за мирне майбутнє України. Вічна їм пам'ять!

Від себе особисто та від імені кожного жителя нашої громади висловлюю вдячність за сумлінне виконання конституційного обов’язку, відвагу, героїзм та самопожертву усім, хто носить горде звання – військовослужбовець.

Впевнений, що й надалі Збройні Сили України будуть національною гордістю, гарантом стабільності та безпеки України. Шановні військовослужбовці, бажаю вам та вашим рідним міцного здоров’я, добробуту, незламності духу, нових успіхів і перемог на благо України.

Слава Збройним Силам України!

Слава Україні!

Керівник Лисичанської міської військово-цивільної адміністрації Олександр Заїка

З Днем Святого Миколая!

 Шановні мешканці Лисичанської міської територіальної громади!

Щиро вітаю вас з Днем Святого Миколая! Цей день, першим із новорічних та різдвяних свят, приходить до нас доброю зимовою казкою.

Нехай це чудове світле свято принесе в кожну домівку тепло сімейного вогнища, любов, добробут та стабільність.

Бажаю вам якомога більше радісних подій, посмішок, подарунків та чудес. Нехай у ваших серцях завжди живуть віра і надія, а Святий Миколай буде прихильним та щедрим до вас та вберігає від усіх негод.

Керівник Лисичанської міської військово-цивільної адміністрації Олександр Заїка 

Шановні мешканці Лисичанської територіальної громади!

Сьогодні, 21 листопада, ми відзначаємо доленосний для нашої країни день — День Гідності та Свободи.

Цього дня ми вшановуємо Героїв Небесної Сотні, воїнів, учасників двох революцій — Помаранчевої революції 2004 року та Революції Гідності 2013 року, які змінили життя багатьох українців, їх бачення світу, своєї держави та себе.

Цей день закарбувався в нашій пам’яті боротьбою, незламністю, втратами та героями, які змінили Україну та змінили наше суспільство.

Відзначаємо цей день із гордістю та невимовним жалем. У наших спогадах завжди будуть жити події, які змусили Україну вкотре відстоювати право на вибір та свободу, гуртуватися навколо спільного болю, жертвувати найціннішим, але йти проти антидемократичних рішень.

Зміни заради нашого майбутнього коштували українцям численних втрат. Ми змушені щороку, щодня та щомиті доводити, що гідні будувати щасливе завтра і мати спокійне сьогодення.

Нехай над Україною та над кожною оселею нашої територіальної громади завжди панує мирне небо і теплий сімейний затишок. Нехай історія, яка пишеться нашими вчинками, наповнюється лише світлими та щасливими подіями, а кожен герой нашої держави знаходить своє місце у серцях незламних українців. Пам’ятаємо ціну нашої єдності, дякуємо за Україну — територію гідності та свободи.

Низький уклін та вічна пам’ять полеглим за Україну!

Єдності нам усім та мирного неба над головою! Зі святом вас, шановна громадо!

Слава Україні! Героям Слава!

Керівник Лисичанської міської військово-цивільної адміністрації Олександр Заїка

Привітання керівника Лисичанської міської військово-цивільної адміністрації Олександра Заїки з Днем Сухопутних військ

Шановні військовослужбовці!

Вітаю вас з професійним святом — Днем Сухопутних військ Збройних Сил України!

Сухопутні війська завжди були і залишаться основною ударною силою української армії. За своїм призначенням та обсягом покладених завдань, вони відіграють вирішальну роль у захисті Батьківщини, як у мирний, так і у воєнний час.

Шановні військовослужбовці! Дякую вам за сумлінне виконання військового обов’язку, оборону державного кордону та захист суверенітету і територіальної цілісності України.

Бажаю міцного здоров’я, добробуту та завжди щасливого повернення до рідних домівок!