ТОВ «ЛЕО» повідомляє про планові знеструмлення

 Для сталого та безаварійного проходження осіннє-зимового періоду 2020-2021 рр. згідно «Правил про охоронні зони повітряних ліній електропередач» та «Кодексу про розподіл електроенергії» у термін:

- 10, 11, 12 та 15 червня 2020 року з 09-00 до 15-00 для безпечного виконання відновлювальних робот (виконання підрізки дерев в охоронній зоні ПЛ) буде знеструмлена ПЛ 6кВ ПС Черноморка - РП Очисні споруди вв1, 2.

- 16, 17, 18, 19 червня 2020 року з 09-00 до 15-00 для безпечного виконання відновлювальних робот (виконання підрізки дерев в охоронній зоні ПЛ) буде знеструмлена ПЛ 6кВ ТП 76 - ТП 151 - ТП 152.

Подробнее...

Офлайн послуга 2 в 1: перше оформлення паспорта та номера платника податків

В рамках впровадження експериментального проекту щодо створення сприятливих умов для реалізації прав дитини, запровадженого постановою Кабінету Міністрів України від 10 липня 2019 року № 691, з 28 травня 2020 року у територіальних підрозділах Державної міграційної служби, центрах надання адміністративних послуг та відділах обслуговування громадян «Паспортний сервіс» ДП «Документ» особі віком від 14 до 18 років доступна офлайн послуга оформлення і видача паспорта громадянина України з безконтактним електронним носієм з одночасною реєстрацією у Державному реєстрі фізичних осіб — платників податків (далі — послуга ГО-14).

Список центрів надання адміністративних послуг, які надаватимуть вказану послугу

Міністерство цифрової трансформації України

Увага всім!!!

imageШановні мешканці та гості міст Лисичанськ, Новодружеськ, Привілля. Лисичанська міська рада повідомляє, що 20 травня 2020 року з 13год. 45хв. до 14год. 00хв. у місті буде проводитись перевірка працездатності системи оповіщення із запуском електросирен. Зберігайте спокій!»

Відділ мобілізаційної, режимно-секретної роботи та цивільного захисту Лисичанської міської ради

 

Про ціну на газ для побутових споживачів з 1 травня

До уваги споживачів природного газу!

Лисичанське МРУЕГГ філія АТ «Луганськгаз» повідомляє, що у зв’язку з встановленням НАК «Нафтогаз України» з 01.05.2020 року ціни продажу/постачання природного газу для побутових споживачів, з 01 травня 2020 року діють наступні тарифи на оплату природного газу.

Ціна на природний газ для потреб побутових споживачів (населення) складає 2,9481 грн за 1 куб.м.

Ціна на природний газ при відсутності газового лічильника:

Подробнее...

Про оголошення грантового конкурсу

 Програма ООН із відновлення та розбудови миру у межах діяльності Компоненту «Місцеве самоврядування та реформа з децентралізації влади» оголосила грантовий конкурс для організацій громадянського суспільства Донецької та Луганської областей з метою підтримки місцевого розвитку за напрямами:

- залучення громадян до процесу прийняття рішень щодо організації та якості місцевих послуг;

- сприяння реалізації місцевих стратегічних планів у сфері місцевого економічного розвитку;

- підтримка антикорупційного моніторингу діяльності органів місцевого самоврядування;

Подробнее...