До уваги суб'єктів господарювання!

З 12 жовтня 2018 року був введений в дію Закон України «Про стратегічну екологічну оцінку». Закон регулює відносини у сфері стратегічної екологічної оцінки проектів документів державного планування та доповнює процедури розроблення і затвердження документів державного планування в частині забезпечення їх стратегічної екологічної оцінки ( СЕО). Метою СЕО є сприяння сталому розвитку шляхом забезпечення охорони довкілля, безпечності життєдіяльності людей та їх здоров′я, та інтегрування екологічних вимог при підготовці та затвердженні документів державного планування.

Подробнее...

21 червня відбудеться конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності, які будуть залучені до проведення незалежної оцінки об’єктів комунальної власності

konk_z_vidbВідділ культури Лисичанської міської ради інформує про проведення конкурсу з відбору суб’єктів оціночної діяльності, які будуть залучені до проведення незалежної оцінки об’єктів комунальної власності.

1. Назва об’єкта оцінки: нежитлове приміщення площею 11,3 кв. м., розташоване на першому поверсі будівлі розташованої за адресою м. Лисичанськ вул. Первомайська 30.

Найменування балансоутримувача об’єкта оцінки: відділ культури Лисичанської міської ради.

Мета проведення оцінки: визначення ринкової вартості для розрахунку орендної плати.

Подібні до об’єкта оцінки об’єкти — приміщення, частини будівель.

Замовник послуг з оцінки: відділ культури Лисичанської міської ради, телефон: (06451) 7-30-19, 7-34-08, електронна адреса: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Подробнее...

Позаміський дитячий заклад «Джура» запрошує на відпочинок та оздоровлення

Позаміський дитячий заклад оздоровлення та відпочинку (ПДЗОВ) «Джура», що знаходиться в одному з мальовничих районів Луганщини — селищі Лиман, запрошує усіх дітей на оздоровлення та відпочинок на I зміну, з 19 червня по 9 липня 2019 року та на ІІ зміну з 14 липня по 6 серпня 2019 року.

Харчування дітей в дитячому закладі 5-разове.

Подробнее...