До уваги зацікавлених осіб!

 Шановні мешканці Лисичанської територіальної громади!

23 вересня Асоціація міст України спільно з ДП «Прозорро», Transparency International Ukraine та Міністрерством економіки України проводить онлайн – нараду щодо проблемних питань, пов’язаних з проведенням закупівель міськими, сільськими та селищними радами.

Подробнее...

Про початок громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля

 Шановні мешканці Лисичанської територіальної громади! ТОВ «Інтеройл Сервіс» повідомляє про початок громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля планованої діяльності, зазначеної у пункті 1 цього оголошення, з метою виявлення, збирання та врахування зауважень і пропозицій громадськості до планованої діяльності.

1. Планована діяльність

Будівництво центрального об’єкта поводження з відходами в м. Лисичанськ Луганської області.

Центральний об’єкт поводження з відходами (ЦОПВ) планується як спеціалізований об’єкт комунального господарства, де буде здійснюватися приймання, сортування твердих побутових відходів, контрольоване складування обсягів побутових відходів після сортування, також передбачається отримання, збір, транспортування, підготовка та утилізація звалищного газу (біогазу). Необхідна площа земельної ділянки під розміщення планованого об’єкта 33,33 га. Планована проектна потужність сміттєсортуального комплексу 130 тис.т/рік, розрахункова загальна місткість ділянок складування відходів з урахуванням ущільнення 1545044 т, розрахунковий термін експлуатації 21,5 рік. Когенераційна установка потужністю 1,2 мВт теплової енергії та 1 мВт електричної енергії.

Подробнее...

Пам’ятка особі, що звертається по екстрену медичну допомогу в Луганській області текстовим повідомленням

 Ця Пам’ятка розрахована на використання особами з постійним або тимчасовими вадами слуху та/або мовленням, які потребують надання екстреної медичної допомоги, або стали свідками невідкладного стану іншої людини. Якщо поряд з Вами немає людини, яка може здійснити голосовий виклик екстреної медичної допомоги за телефонами 103 або 112.

Ви можете викликати бригаду екстреної медичної допомоги текстовим повідомлення, спрямованим на телефонний номер +380501031776.

Збережіть цей номер в адресній книзі Вашого пристрою, наприклад як «Швидка, текст».

Текстове повідомлення може бути відправлене за допомогою функції SMS-повідомлень Вашого телефону або смартфону, повідомлення популярних програм-месенджерів смартфонів, а саме Telegram, Viber або WhatsApp.

Подробнее...

Зручно та швидко: громадські організації можуть брати участь у державних конкурсах на ВзаємоДії

 Мінцифра та партнери запустили сервіс електронних конкурсів на платформі ВзаємоДія. Інститути громадянського суспільства зможуть подавати пропозиції своїх проєктів та в разі перемоги отримувати державні гранти на їх реалізацію.

Відтепер всі етапи – від оголошення конкурсу до визначення переможців – відбуватимуться онлайн. Наступний етап – зробити підписання договору організатора з переможцем теж безпаперовим.

Що саме змінилося:

  • – процедура проведення конкурсу стала електронною;
  • – з’явилися єдині правила для учасників та максимально уніфіковані форми документів для участі в конкурсах від різних держорганів;
  • – рейтинги проєктів формуються автоматично без втручання організаторів;
  • – проведені конкурси та ухвалені щодо них рішення зберігаються в єдиній базі;
  • – процедури звітності та розподілу коштів між проєктами переможців стали прозорими;
  • – громадяни зможуть брати участь у відборі до конкурсної комісії;
  • – громадяни зможуть голосувати за визначення переможців проєктів;
  • – органи виконавчої влади зможуть проводити конкурси за допомогою онлайн-інструментів.

    Подробнее...

Про намір здійснити встановлення тарифів (шляхом перегляду) на теплову енергію/ послугу з постачання теплової енергії

Комунальне підприємство «Лисичанськтепломережа» інформує про намір здійснити встановлення (шляхом перегляду) тарифів на теплову енергію/послугу з постачання теплової енергії у 2021-2022 році, відповідно до вимог Порядку інформування споживачів про намір зміни цін/тарифів на комунальні послуги затвердженого наказом Мінрегіонрозвитку від 05.06.2018 № 130.

Тариф на теплову енергію, що дорівнює тарифу на послугу з постачання теплової енергії (для потреб централізованого опалення), розрахований згідно з вимогами Закону України «Про житлово-комунальні послуги», який набрав чинності 01.05.2019, структура витрат відповідає вимогам постанови Кабінету Міністрів України від 01.06.2011 № 869 (зі змінами).

Подробнее...