28 жовтня 2019 року – відкрите обговорення тарифів та проєкту Інвестиційної програми ЛКСП «Лисичанськводоканал» на 2020 рік

Повідомлення ЛКСП «Лисичанськводоканал» про проведення відкритого обговорення питання щодо необхідності встановлення тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення на 2020 рік та проєкту Інвестиційної програми на 2020 рік.

Подробнее...

До відома жінок зі сходу України!

Департамент економічного розвитку, зовнішньоекономічної діяльності Луганської обласної державної адміністрації доводить до відома, що Естонська рада у справах біженців та Запорізький благодійний фонд «Єдність за майбутнє» запрошує жінок зі Сходу України взяти участь у навчанні з розвитку бізнес-навичок, яке проходитиме у м. Запоріжжі з 11 по 17 листопада, та за результатами якого учасники матимуть змогу отримати гранти на створення власного бізнесу.

Подробнее...

До уваги абонентів Лисичанського комунального автотранспортного підприємства 032806

Шановні абоненти, закликаємо вас вчасно оплачувати за надані послуги з вивозу сміття!

Тим абонентам, які мають заборгованість з оплати за послуги з вивезення твердих побутових відходів підприємство пропонує укласти договір про реструктуризацію заборгованості за житлово-комунальні послуги, на підставі Типового договору.

Подробнее...

Роз'яснення земельного законодавства в частині внесення даних до НКС

Роз’яснення земельного законодавства в частині внесення даних до Національної кадастрової системи (НКС) щодо земельних ділянок, право власності (користування) на які було посвідчено до 2004 року відповідними державними актами та договорами оренди землі, але відомості про які не внесено до НКС.

З набранням чинності Закону України «Про Державний земельний кадастр» від 7 липня 2011 року № 3613-УІ та постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження Порядку ведення Державного земельного кадастру» від 17 жовтня 2012 року № 1051 право власності на земельну ділянку оформляється відповідно до Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень».

Подробнее...

Центр реабілітації «Сергіївка» запрошує дітей на оздоровлення

Увага! Шановні батьки!

Доводимо до Вашого відома, що якщо Ваша дитина віком від 7 до 14 років має захворювання в напрямках пульмонології, кардіології, гастрології та нейромоторних порушень та перебуває на диспансерному обліку — Ви маєте змогу щодо безкоштовного оздоровлення та лікування Вашої дитини у Центрі реабілітації для дітей «Сергіївка» (Одеська обл., Білгород-Дністровський р-н).

Подробнее...