Щодо встановлення тарифів на послугу з постачання теплової енергії ФОП Муляр О.О.

ФОП Муляр О.О. інформує про намір надавати послугу з постачання теплової енергії Лисичанському професійному торгово-кулінарному ліцею, розташованому за адресою м. Лисичанськ, вул. Менделєєва, буд. 47.

Тариф на теплову енергію, що дорівнює тарифу на послугу з постачання теплової енергії, розрахований згідно вимогами Закону України «Про житлово-комунальні послуги», який набрав чинності 01.05.2019, структура витрат відповідає вимогам постанови Кабінету Міністрів України від 01.06.2011 № 869 (із змінами).

Подробнее...

Національний конкурс "Благодійна Україна - 2019"

Всеукраїнська благодійна організація «Асоціація благодійників України» у жовтні поточного року оголосила старт нового етапу Національного конкурсу «Благодійна Україна — 2019», який буде проходити вже 13-й раз поспіль.

Цьогоріч переможців визначатимуть у 17-ти основних, 3-ох індивідуальних та 4-ох спеціальних номінаціях. У кожній із вищезазначених номінаціях визначатиметься по три лауреати конкурсу, переможці будуть оголошені на церемонії нагородження, що відбудеться навесні 2020 року в Києві.

Подробнее...

Щодо тарифів на теплову енергію

КП «Лисичанськтепломережа» нагадує, що на сьогодні діють такі тарифи на теплову енергію (з урахуванням ПДВ):

— для населення 1698,38 грн/Гкал;

— для бюджетних установ 1697,40 грн/Гкал;

Подробнее...

Конкурс проєктних ідей Стратегії розвитку Луганської області до 2027 року

У зв’язку з розробкою Стратегії розвитку Луганської області до 2027 року та Плану її реалізації Департаментом економічного розвитку, зовнішньоекономічної діяльності та туризму Луганської обласної державної адміністрації оголошено збір проектних ідей для формування Плану заходів з реалізації Стратегії.

Проєкті ідеї буде відібрано, проаналізовано та пріоретизовано робочою групою з розробки Стратегії розвитку Луганської області та планів заходів з її реалізації з урахуванням критеріїв (додаються).

Подробнее...

ЛКСП «Лисичанськводоканал» терміново запрошує на роботу

ЛКСП «Лисичанськводоканал» пропонує роботу за наступними вакансіями:

Слюсар аварійно-відновлювальних робіт — 22 од.;

Слюсар-ремонтник — 7 од.;

Подробнее...