Щодо небезпеки отруєння чадним газом

Отруєння людей чадним газом частіше відбуваються в міжсезоння, коли люди вмикають газові плити, аби зігрітися, за відсутності центрального опалення. Сумна статистика свідчить, що найчастіше випадки отруєння чадним газом трапляються внаслідок порушення правил експлуатації газових приладів, пічного опалення та нехтування елементарними вимогами правил безпеки життєдіяльності, дотримання яких допоможе зберегти здоров’я та життя.

Подробнее...

Шановні мешканці міста Лисичанськ

Партнер із впровадження субпроєкту (ПВСП) 19-44-6 «Покращення умов надання первинної медичної допомоги у амбулаторії № 3 ЦПМСД № 2, м. Лисичанськ, Луганська область/KFW» надає для обговорення План екологічного і соціального менеджменту у формі контрольного переліку (ПЕСМ-КП). Проєкт реалізується Українським фондом соціальних інвестицій за фінансової підтримки Уряду Німеччини через Банк розвитку KFW.

Подробнее...

Лисичанський міський центр зайнятості проводить семінар на платформі ZOOM

До уваги роботодавців

Лисичанський міський центр зайнятості проводить інформаційні заходи у дистанційному форматі Лисичанський міський центр зайнятості на платформі ZOOM з метою проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи з роботодавцями щодо законодавства про працю та зайнятість населення, інформування про послуги центру зайнятості.

 22 жовтня 2020 року о 10.00 годині відбудеться черговий інформаційний вебінар за темою: «Напрямки співпраці з ЦЗ та шляхи вирішення кадрових питань, у т.ч. сезонних працівників в умовах карантину. Окремі питання працевлаштування вразливих верст населення» за участю УГ ПФУ у Луганській області, ГУ Держпраці у Луганській області, ГУ ДПС у Луганській області.

Подробнее...

До уваги абонентів Лисичанського міжрайонного управління з експлуатації газового господарства!

З 22 вересня у зв’язку з поширенням інфекції COVID-19 Лисичанське міжрайонне управління з експлуатації газового господарства (ЛМУЕГГ) змушене було закритися на карантин до 1.11.2020 року для запобігання зараження працівників та споживачів підприємства.

Для запитань або звірки телефонуйте: (067) 467-32-47, (067) 467-66-48.

Подробнее...

ЦНАП у Лисичанську вводить карантинні обмеження прийому громадян

У зв’язку із запровадженням посилених протиепідемічних заходів на території із значним поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом, на підставі розпорядження керівника військово-цивільної адміністрації міста Лисичанськ Луганської області від 19.10.2020 № 562 внесено зміни до порядку прийому громадян та графіку роботи Центру надання адміністративних послуг в м. Лисичанську.

З 20 жовтня прийом відвідувачів у Центрі надання адміністративних послуг у Лисичанську тимчасово буде здійснюватись за наступним графіком:

Подробнее...