16 квітня – загальноміський день благоустрою

 Шановні мешканці Лисичанської територіальної громади!

Всі ми хочемо бачити своє рідне місто чистим, охайним, затишним та благоустроєним, бажаємо ходити по чистій землі, дихати свіжим повітрям і бути здоровими. А це багато в чому залежить від кожного із нас.

Управління житлово-комунального господарства Лисичанської міської ВЦА звертається до всіх мешканців міста, керівників підприємств, організацій, установ, трудових колективів, приватних підприємців та громадських організацій з проханням взяти участь в роботах з весняного благоустрою завтра, 16 квітня.

Закликаємо вас, постійно утримувати в належному санітарному стані території підприємств, прилеглих і закріплених територій, а також зупинок громадського транспорту.

Управління житлово-комунального господарства Лисичанської ВЦА

Відділ культури інформує про проведення конкурсу з відбору суб'єктів оціночної діяльності

Відділ культури Лисичанської міської військово-цивільної адміністрації Сєвєродонецького району Луганської області інформує про проведення конкурсу з відбору суб’єктів оціночної діяльності, які будуть залучені до проведення незалежної оцінки об’єктів комунальної власності.

1. Назва об’єкта оцінки: нежитлове приміщення площею 128,9 м2, розташоване за адресою: м. Лисичанськ, кв. Центральний, 26.

Найменування балансоутримувача об’єкта оцінки: управління освіти Лисичанської міської військово-цивільної адміністрації Сєвєродонецького району Луганської області.

Мета проведення оцінки: визначення ринкової вартості для цілей оренди.

Подібні до об’єкта оцінки об’єкти — приміщення, частини будівель.

Замовник послуг з оцінки: відділ культури Лисичанської міської військово-цивільної адміністрації Сєвєродонецького району Луганської області, телефон: (06451) 7-30-19, 4-68-33, електронна адреса: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Подробнее...

13 квітня - обмеження водопостачання

У зв’язку з проведенням ремонтних робіт на водогоні Д400мм, перехрестя вулиць Лутугіна та Кронштадтська, 13 квітня з 08.00 до 22.00 буде обмежено водопостачання центральної частини міста Лисичанськ (від вул. Машинобудівельників до стадіону «Шахтар).

Мешканців міста просимо зробити запас води.

Водопостачання буде відновлено після проведення ремонтних робіт.

За матеріалами ЛКСП «Лисичанськводоканал»

Оголошення про початок формування конкурсної комісії для проведення конкурсу на зайняття посади генерального директора Комунального некомерційного підприємства Лисичанської міської ради Луганської області «Міська стоматологічна поліклініка»

 Відповідно до статті 16 Закону України «Основи законодавства України про охорону здоров’я», «Порядку проведення конкурсу на зайняття посади керівника державного, комунального закладу охорони здоров’я», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 27.12.2017 №1094 (зі змінами) далі - Порядок, розпорядження керівника Лисичанської міської військово-цивільної адміністрації Сєвєродонецького району Луганської області від 22.03.2021 № 75 «Про введення посади генерального директора у КНП «Міська стоматологічна поліклініка», керуючись Положенням про відділ охорони здоров’я Лисичанської міської військово-цивільної адміністрації Сєвєродонецького району Луганської області, затвердженого розпорядженням керівника Лисичанської міської військово-цивільної адміністрації Сєвєродонецького району Луганської області від 15.03.2021 №37, відділ охорони здоров’я Лисичанської міської військово-цивільної адміністрації Сєвєродонецького району Луганської області (далі - відділ охорони здоров’я) оголошує про початок формування складу комісії для проведення конкурсу на заняття посади генерального директора Комунального некомерційного підприємства Лисичанської міської ради Луганської області «Міська стоматологічна поліклініка» (далі - КНП «МСП»).

Вложения:
Скачать этот файл (Dodatok_1.docx)Dodatok_1.docx[ ]
Скачать этот файл (Dodatok_2.docx)Dodatok_2.docx[ ]
Скачать этот файл (Nakaz_22_13_04_2021.pdf)Nakaz_22_13_04_2021.pdf[ ]

Подробнее...

Запрошуємо взяти активну участь в обговорені проєктів регуляторних актів

 Фінансове управління Лисичанської міської ВЦА повідомляє, що на офіційному вебсайті в розділі «Регуляторна політика» — «Оприлюднення проєктів регуляторних актів» оприлюднено наступні проєкти регуляторних актів:

— проєкт розпорядження керівника Лисичанської міської військово-цивільної адміністрації «Про встановлення збору за місця для паркування транспортних засобів»;

— проєкт розпорядження керівника Лисичанської міської військово-цивільної адміністрації «Про встановлення транспортного податку».

Подробнее...