В терцентрі відзначили День партизанської слави

 22 вересня в України відзначають День партизанської слави та вшановують подвиг партизанів та підпільників Другої світової війни. Вони не шкодуючи власного життя вели боротьбу з нацистами у тилу, докладаючи неабияких зусиль для спільної перемоги над ворогом.

З нагоди Дня партизанської слави в Лисичанському терцентрі відбулася зустріч з місцевим поетом Михайлом Лисицьким. Під час заходу гість розповів присутнім про земляків – підпільників та їх внесок у розгром ворога.

Подробнее...

Лисичанський терцентр долучився до святкування Міжнародного дня миру

 Фахівці Лисичанського територіального центу соціального обслуговування (надання соціальних послуг) розповіли підопічним відділення денного перебування про історію святкування, дзвін миру та традицію випускати білих голубів, як символ мирних намірів.

Окрім того, присутнім провели майстер-клас по виготовленню символу миру – голубів. Підопічні залюбки прийняли участь у творчій роботі та вирішили подарувати свої вироби друзям та онукам. На завершення заходу присутні зробили фото на пам’ять.

Подробнее...

В терцентрі святкували початок навчального року в Університеті третього віку

 Лисичанський територіальний центр відсвяткував початок нового навчального року в Університеті третього віку.

Зі словами привітання до присутніх звернулася в.о. директора терцентру Оксана Горбачова та побажала студентам успіхів, енергії, здобувати нові знання, вдосконалювати їх та ділитися набутим життєвим досвідом.

Подробнее...

«Мандруємо Україною»

Під такою назвою, в мультимедійній кімнаті управління соціального захисту населення Лисичанської міської ВЦА відбувся пізнавальний захід.

Під час зустрічі фахівець Лисичанського міського краєзнавчого музею Марина Вопілова розповіла присутнім про цікаві та незвичайні місця України. Розповідь супроводжувалась переглядом фото та відеороликів.

Подробнее...

«Увага! Шахраї атакують!»

 Під такою назвою у Лисичанському територіальному центрі соціального обслуговування відбулася зустріч соціальних робітників та керівництва установи з Олексієм Алексєєвим, заступником начальника ВП №3 Сєвєродонецького РУП Головного управління Національної поліції в Луганській області.

Під час зустрічі обговорювали питання протидії та запобігання шахрайству. Олексій Алексєєв ознайомив присутніх з найпопулярнішими схемами, якими користуються шахраї на території Луганщини, та розповів як треба діяти, щоб не стати жертвою злочинців.

Подробнее...

В терцентрі відзначили свято врожаю

В Лисичанському територіальному центрі соціального обслуговування відзначили свято врожаю, присвячене дарам осені, родючій землі та благополуччю сім’ї.

Фахівці установи провели свято у вигляді розважальної програми. Підопічні відділення денного перебування із задоволенням розгадували загадки, ребуси та кросворди на задану тематику. Впродовж свята присутні приймали активну участь у конкурсах на швидкість, спритність, увагу та винахідливість.

Подробнее...

Робота мультидисциплінарної команди

 Незважаючи на карантинні обмеження, мультидисциплінарна команда Лисичанського територіального центру у складі: соціального працівника, перукаря та медичної сестри, продовжує надавати соціальні послуги особам похилого віку та особам з інвалідністю, які мешкають у віддалених районах міста. Так, у серпні, напередодні Дня шахтаря та Дня міста, командою було здійснено 4 виїзди до мешканців мікрорайонів: склозавод «Пролетарій», шахта «Матроська» та ПК «Діамант». Ветеранам, пенсіонерам та особам з інвалідністю, відповідно до їх потреби, надано інформаційно-консультаційні, соціально-медичні та послуги перукаря. Фахівцями терцентру надаються роз’яснення щодо зниження ризику захворювання серед літніх людей, які через спалах інфекції є найбільш вразливою категорією.

Подробнее...

В терцентрі святкували День визволення Лисичанська від фашистських загарбників

 З нагоди 78-ї річниці визволення Лисичанська від фашистських загарбників та Дня міста в територіальному центрі соціального обслуговування відбувся урочистий захід.

Тепло і сердечно ветеранів та присутніх привітала в. о. директора Марина Коханова. Вона подякувала їм за мужність і героїзм та висловила глибоку вдячність за те, що як і трудівники тилу, вони наближали велику Перемогу, піднімали місто з руїн та відроджували його для нащадків.

Подробнее...

В терцентрі відзначили День Шахтаря

 В Лисичанському територіальному центрі соціального обслуговування відзначили День шахтаря, віддаючи належне самовідданій праці славній багатотисячній армії гірників. Фахівці терцентру розповіли присутнім історію виникнення свята, цікаві факти з життя шахтарів та разом переглянули відеоролик про нелегку та дуже важливу професію.

Серед підопічних територіального центру також немало ветеранів шахтарської праці. Вони згадували про курйозні випадки, які траплялись з ними під час праці, співали улюблених пісень, читали вірші та розповідали байки.

Подробнее...

В терцентрі святкували День Незалежності України

 До 30-ї річниці незалежності України в Лисичанському територіальному центрі відбулася святково-концертна програма, виконана Народним ансамблем народної пісні «Вишиванка» та ансамблем «Пролісок».

Яскравим, колоритним вбранням та задушевними і жартівливими українськими піснями артисти подарували присутнім багато позитивних емоцій. Ветерани залюбки підспівували улюблені пісні та оплесками підтримували концертні номери.

Подробнее...

Сторінки музичної історії України

 Для підопічних відділення денного перебування територіального центру в мультимедійній кімнаті управління соціального захисту населення Лисичанської міської ВЦА відбувся пізнавальний захід.

Фахівці дитячої музичної школи № 2 розповіли присутнім про талановитих українських композиторів, таких як Микола Лисенко, Микола Леонтович і Мирослав Скорик та їхні музичні шедеври.

Подробнее...