ШахрайГудбай – це інформаційна кампанія, яка навчає українців правилам безпеки безготівкових та онлайн-платежів

 У світі понад половина карткових шахрайств відносяться до соціальної інженерії: люди самі переказують гроші шахраям або розкривають їм дані своїх карток. Виклик для центральних банків усіх країн у період карантину та масового переходу в онлайн – убезпечити людей від таких випадків.

Проєкт #ШахрайГудбай, організатором якого є Національний банк України, об’єднав навколо інформаційної кампанії більше 60 партнерів – це банки, платіжні системи, правоохоронні органи, мобільні оператори, інтернет-магазини, логістичні компанії, комунальні підприємства. Спільними зусиллями ведеться роз’яснення правил платіжної безпеки якомога більшій аудиторії.

Питання-відповіді

Подробнее...

Соціальні послуги для ветеранів та учасників бойових дій на Гіді

 Отримання державних послуг має бути простим та зручним – особливо якщо йдеться про соціальні послуги. Тепер не обов’язково ходити в держоргани, щоб дізнатися, як отримати соціальні виплати. Це підкаже Гід із державних послуг.

Добірка соціальних послуг для ветеранів та учасників бойових дій на Гіді:

Подробнее...

Музика – це мистецтво, що зцілює

 19 лютого підопічні Лисичанського терцентру відвідали центральну міську бібліотеку, де для них виступив музичний колектив «Журавушка». Впродовж концертної програми артисти запалювали усіх присутніх своєю нестримною енергією та позитивом: танцювальні композиції на всі смаки, різнобарв’я стилів підіймали настрій ветеранам. Тепла і святкова атмосфера панувала у залі, тому і не дивно, що гучні оплески звучали після кожного номеру. За веселими піснями, посмішками і жартами учасники заходу і не помітили як швидко пролетів час. Гості від щирого серця подякували артистам за подаровані емоції.

Подробнее...

Розпочато благодійну акцію - «Скарбничка добра»

 Шановні керівники підприємств, установ та організацій всіх форм власності, громадські організації, релігійні конфесії та мешканці нашої громади!

Лисичанський територіальний центр соціального обслуговування повідомляє про початок благодійної акції «Скарбничка добра», яка триватиме до 01.04.2022, та запрошує долучитися, щоб робити добро разом.

Подробнее...

У Лисичанському терцентрі працює банк одягу

 Шановні мешканці Лисичанської міської територіальної громади! Лисичанський територіальний центр соціального обслуговування запрошує громадян похилого віку та осіб з інвалідністю, які перебувають на обліку в територіальному центрі на безоплатній основі, отримати одяг та взуття б/в (бувші у використанні).

Подробнее...

Підопічні терцентру зустрілися з архімандритом Мефодієм

 Вчора, 9 лютого, підопічні Лисичанського територіального центру відвідали міську центральну бібліотеку, де зустрілися з архімандритом Мефодієм. Він розповів про історію виникнення свята Стрітення Господнє та його традиції.

Подробнее...

Паспортні послуги на Гіді з державних послуг

Бажаєте обміняти старий паспорт на ID, оформити біометричний для виїзду за кордон або відновити у зв’язку з втратою? Гід з державних послуг підкаже, як це зробити, за який час та які документи із собою взяти.

Зібрали для вас добірку послуг паспортного столу на Гіді.

Внутрішній паспорт громадянина України:

Перший ID-паспорт, якщо вам виповнилося 14 років

Подробнее...

Програма медичних гарантій у 2022 році

 Програма медичних гарантій-2022 сфокусована на потребах та безпеці пацієнта. Передусім зміцнюється фінансова захищеність українців завдяки збільшеному бюджету. Також посилюються вимоги до надавачів медичної допомоги, що покращує якість медичних послуг.

Програма медичних гарантій-2022 охоплюватиме всі основні види медичної допомоги: первинну, спеціалізовану та високоспеціалізовану допомогу, екстрену, паліативну допомога та медичну реабілітацію. А також медичну допомогу дітям до 16 років та допомогу при вагітності та пологах.

Залишаються пріоритетні напрями. А саме: лікування інсульту та інфаркту, медична допомога при пологах, медична допомога новонародженим у складних неонатальних випадках та 6 досліджень для раннього виявлення онкології.

Подробнее...

Соціальні послуги на Гіді

Отримання державних послуг має бути простим та зручним — особливо якщо йдеться про соціальні послуги. Тепер не обов'язково ходити в держоргани, щоб дізнатися, як отримати соціальні виплати. Це підкаже Гід із державних послуг.

Добірка соціальних послуг на Гіді:

Державна соціальна допомога на догляд

Продовження виплати тимчасової державної соціальної допомоги особі, яка не працює та досягла загального пенсійного віку

Надання соціальних послуг

Подробнее...

Мультидисциплінарний підхід – шлях до підвищення якості соціальних послуг

 У січні поточного року мультидисциплінарною командою, яка працює на базі Лисичанського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг), здійснено низку виїздів до мешканців мікрорайону склозаводу «Пролетарій».

Під час роботи командою надавалися послуги медичної сестри та перукаря. Окрім того, члени мультидисциплінарної команди проводили з отримувачами послуг інформаційно-роз’яснювальну роботу щодо вакцинації проти коронавірусної інфекції та дотримання правил поводження з електричними і газовими приладами в опалювальний сезон.

Подробнее...

«В єдності сила»

Під такою назвою, 21 січня, в Лисичанській дитячій музичній школі № 2 відбувся святковий концерт, присвячений Дню Соборності України, на який завітали підопічні Лисичанського територіального центру.

Талановиті учні та їх вчителі порадували присутніх українськими народними ліричними піснями та композиціями. Учасники свята уважно спостерігали за юними даруваннями та по завершенню концертної програми подякували артистам за отриману естетичну насолоду бурхливими оплесками.

Подробнее...