День урожаю в територіальному центрі

Осінь — це найяскравіша пора року. Її красу оспівували поети і малювали художники. Краса осінньої природи додає настрою романтичності та яскравих емоцій. За кілька днів осінь повністю перефарбовує пейзажі, перетворюючи зелений колір у безліч відтінків. Приходить час збирати врожай на полях, садах й городинах та готуватися до зими.

Подробнее...

9 вересня - Міжнародний день краси

Підопічні відділення денного перебування Лисичанського територіального центру святкували Міжнародний день краси у теплому колі друзів.

На веселому дефіле наші красуні-моделі поважного віку із задоволенням проходили по подіуму. Дефіле — це не тільки мистецтво ходьби по подіуму. Це — впевненість, вміння постати в різних образах.

Подробнее...

В терцентрі святкували День шахтаря

В останню неділю літа Україна відзначає День шахтаря — свято професії справжніх чоловіків, адже в основі видобутку вугілля лежать глибокі інженерні знання, важка робота, досвід та працьовитість. Мабуть тому професію гірників обирають особливі люди — мужні, надійні, сильні духом.

23 серпня в Лисичанському територіальному центрі соціального обслуговування відбулася зустріч підопічних відділення денного перебування з гірничим робітником очисного забою шахти ім. Д.Ф. Мельникова Олексієм Зайцевим.

Подробнее...

В Лисичанському терцентрі працюють клуби за інтересами

Для підопічних відділення денного перебування Лисичанського терцентру проводяться клуби за інтересами, на яких ветерани спільно з фахівцями установи займаються різними видами творчості. На черговому занятті ветерани працювали зі звичайними серветками.

Хто замислювався — а для чого взагалі служить серветка? Сервірувати стіл? Невже це все? Багато хто не здогадується, що із звичайних серветок можна зробити багато гарних виробів.

Подробнее...

В Лисичанському територіальному центрі святкували День Незалежності України

Вчора, 22 серпня, до Дня Прапора та річниці незалежності України в Лисичанському територіальному центрі соціального обслуговування було проведено святковий захід.

На початку свята біля приміщення терцентру було піднято держвний прапор України.

Подробнее...

В терцентрі пройшло спеціальне об'єктове тренування

Відповідно до Плану-графіку проведення практичної підготовки осіб керівного складу і фахівців, діяльність яких пов’язана з організацією і здійсненням заходів цивільного захисту, затвердженого міським головою, колектив Лисичанського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) пройшов спеціальне об’єктове тренування (СОТ) на території установи.

Подробнее...

Паперові квіти своїми руками

«Ніколи не шукайте складне там, де все просто» — стародавня мудрість вдало підходить до одного з різновидів орігамі — виготовлення квітів з гофрованого паперу.

На вигляд вироби здаються дуже складними, оскільки здалеку їх можна сплутати зі справжніми живими квітами. А процес доволі простий. І це підтверджують підопічні відділення денного перебування Лисичанського терцентру, які в лічені дні навчилися робити квіти з гофрованого паперу своїми руками.

Подробнее...

«Мобільний офіс» в дії

Рішенням виконавчого комітету Лисичанської міської ради від 06.08.2019 № 359 затверджений Регламент надання адміністративних послуг з використанням портативного апаратного комплексу кейсу «Мобільний офіс».

«Мобільний офіс» – комплект сучасної портативної техніки, який дозволяє у форматі віддаленого робочого місця здійснювати повноцінний прийом документів для отримання адміністративних послуг за місцем перебування громадян. Адміністратор за допомогою мобільного кейсу, який вміщує ноутбук, сканер, термінал та інше технічне оснащення, може виконати всі необхідні операції для надання послуг незалежно від місцезнаходження: вдома, у лікарні або іншому місці, де перебуває людина з обмеженими можливостями.

Подробнее...

«Патронатна сім'я: дітям - родина, патронатним вихователям - стаж та заробітна плата»

Патронат над дитиною - це тимчасовий догляд, виховання та реабілітація дитини в сім’ї патронатного вихователя на період подолання дитиною, її батьками або іншими законними представниками складних життєвих обставин.

Патронатна сім’я – це родина, яка пройшла курс навчання і готова взяти на виховання будь-яку дитину або дітей в будь-який час за згоди всіх її членів сім´ї.

Подробнее...

«Веселий пішохід»

До Міжнародного дня світлофора, що відзначається 5 серпня, для осіб похилого віку в Лисичанському територіальному центрі відбулася розважальна шоу-вікторина.

Тісне знайомство зі світлофором кожен починає ще в дитинстві, не припиняючи цю корисну дружбу протягом всього життя.

Подробнее...

У Лисичанську пройшов дитячий розважальний захід для дітей із сімей, що перебувають у складних життєвих обставинах

Сьогодні, 2 серпня, фахівцями із соціальної роботи Лисичанського міського центру соціальних служб для сімʼї, дітей та молоді (ЦСССДМ) спільно із соціальними працівниками організації «СОС Дитячі Містечка Україна» було проведено дитячий розважальний захід для дітей із сімей, що перебувають у складних життєвих обставинах.

Подробнее...