У Лисичанську відбувся тренінг для батьків-вихователів прийомних сімей «Особливості психологічних кордонів особистості»

изображение_viber_2020-09-23_15-24-05Сьогодні, 23 вересня, фахівцями із соціальної роботи Лисичанського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді спільно із координатором психологічної служби благодійної недержавної організації «СОС Дитячі Містечка Україна» Олексієм Гелюхом було організовано та проведено тренінг для батьків-вихователів прийомних сімей та дитячих будинків сімейного типу на тему «Особливості психологічних кордонів особистості».

Під час зустрічі було розглянуто питання особистих кордонів, а саме як допомогти дитині сформувати їх та навчити захищати. Актуальність питання особистих кордонів для батьків-вихователів та прийомних батьків, полягає в тому, що виховуючи дітей — сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, вони повинні навчити дитину усвідомлювати свою цілісність, а саме власні переконання, потреби, інтереси, бажання, цінності, але для цього, безумовно, вони повинні мати навики відстоювання власних інтересів та прав.

Подробнее...

Підопічні Лисичанського територіального центру відвідали міський краєзнавчий музей

Живопис займає величезне місце в житті людини, він — найяскравіший портрет душі автора. Справжні шедеври створюються лише тоді, коли людина відкриває своє серце і дозволяє фарбам передати усі свої емоції та почуття.

Підопічні Лисичанського територіального центру, 18 вересня, відвідали виставку робіт Наталії Мельникової та Ганни Комарової «Колір натхнення», яка експонувалась в міському краєзнавчому музеї. Кожна робота заворожує переплетенням неймовірних ліній.

Подробнее...

Тетяну Бабич вчетверте обрано головою міської організації Червоного Хреста України

 Минулого вівторка, 15 вересня, у Лисичанському міському краєзнавчому музею пройшла чергова звітно-виборна конференція міської організації Червоного Хреста України, в якій взяли участь делегати від первинних організацій міста.

Звітуючи про діяльність міської організації за останні п’ять років її голова Тетяна Бабич зазначила, що Лисичанська організація, як і всі організації Червоного Хреста, покликана захищати і покращувати життя та здоров'я вразливих верств населення, мобілізуючи гуманітарний потенціал суспільства. А також зробити все можливе, щоб не залишити жодну людину наодинці зі своєю бідою.

Також Тетяна Станіславівна висловила подяку за допомогу і підтримку, за добре і толерантне ставлення до тих, хто цього потребує, за бажання співпрацювати і допомагати у вирішенні соціальних проблем усім залученим до справи Червоного Хреста.

Подробнее...

В Лисичанському терцентрі відбувся тренінг щодо запобігання поширенню COVID 19

Лисичанський територіальний центр соціального обслуговування плідно співпрацює з Представництвом Норвезької ради у справах біженців в України (NRC). Завдяки цьому установа була оснащена дезінфікуючими засобами для відвідувачів та працівників.

Вчора, 3 вересня, працівники терцентру взяли участь у тренінгу «Стримаємо поширення коронавірусу разом», який проводили представники NRC. Увазі слухачів був представлений тематичний відеоролик та відбулась жвава дискусія.

Подробнее...

Лисичанський територіальний центр вітає з річницею визволення міста від фашистських загарбників

 Цього року, 2 вересня, ми будемо святкувати 310-ту річницю з дня заснування міста Лисичанська та 77-му річницю визволення міста від фашистських загарбників. Ця дата – добра нагода вшанувати тих, хто проявив небувалий героїзм у роки Другої світової війни, а потім відбудовував зруйновані міста та села.

Згадуючи події воєнних років, ми низько схиляємо голови перед пам’яттю про загиблих воїнів. Щира подяка та низький уклін героям від усіх мешканців міста Лисичанськ.

Дорогі ветерани, саме Вам ми зобов’язані життям, а наша Вітчизна – своїм існуванням!

Подробнее...

Привітання співробітників терцентру з Днем шахтаря!

День Шахтаря — це не просто рядок у величезному переліку професійних свят України. Це данина величезної поваги і подяки людям героїчної професії. День шахтаря — це свято для всіх жителів нашого вугільного краю.

Серед підопічних Лисичанського територіального центру соціального обслуговування також немало ветеранів шахтарської праці.

Подробнее...

Пам'ятка правил дорожнього руху для школярів

За тривалий час карантину та літніх канікул діти забули як поводитися на дорозі, тож напередодні 1 вересня нагадуємо їм правила дорожнього руху.

Ходити слід тільки по тротуарах, дотримуючись правої сторони.

Переходьте вулицю на перехрестях по пішохідних доріжках або в місцях, де є вказівники «Перехід».

Подробнее...

У Лисичанську відбувся тренінг для батьків-вихователів прийомних сімей «Ненасильницьке виховання дітей в сім’ї»

Минулої п’ятниці, 14 серпня, фахівцями із соціальної роботи Лисичанського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді спільно із координатором психологічної служби благодійної недержавної організації «СОС Дитячі Містечка Україна» Олексієм Гелюхом було організовано та проведено тренінг для батьків-вихователів прийомних сімей та дитячих будинків сімейного типу на тему «Ненасильницьке виховання дітей в сім’ї».

Подробнее...

Про роботу міської комісії з надання соціальних послуг

Відповідно до норм чинного законодавства України в м. Лисичанську створена та працює міська комісія з питань надання безоплатних соціальних послуг та соціальних послуг із встановленням диференційованої плати (далі — комісія), яка розглядає питання щодо надання соціальних послуг за рахунок бюджетних коштів громадянам та приймає в окремих випадках рішення про звільнення від плати за соціальні послуги. З 2010 року комісію очолює заступник міського голови Максим Головньов.

З початку 2020 року комісією було проведено 5 засідань та розглянуто 41 заяву від осіб, які потребують надання соціальних послуг у відділенні соціальної допомоги вдома Лисичанського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг).

Подробнее...

Соціальні працівники Лисичанська взяли участь у фокус-групі з дослідження партисипативної оцінки потреб у сфері надання соціальних послуг

Недержавні та комунальні підприємства, що надають соціальні послуги в м. Лисичанськ взяли участь у фокус-групі з дослідження партисипативної оцінки потреб у сфері надання соціальних послуг. Захід проходив у скайп-форматі в рамках Спеціальної програми підтримки Східної України, яка реалізується німецьким товариством міжнародного співробітництва GIZ Україна, за участю експерта Костянтина Плоского.

В обговоренні взяли участь представники благодійного товариства «Щаслива родина — дружня країна», Лисичанської міської організації Товариства Червоного Хреста України, громадської організації «Лисичанська міська організація ветеранів України», релігійної громади Церкви Євангельських Християн-баптистів, територіального центру соціального обслуговування, ЦСССДМ та служби у справах дітей Лисичанської міської ради. До обговорення долучилися і представники структурних підрозділів міських рад Привілля та Новодружеська.

Подробнее...