• Лисичанський міський центр зайнятості 
  • Адреса: вул. ім. В. Сосюри, 273, м.Лисичанськ, Луганська область, 93100
  • Телефон: (06451) 7-07-15
  • Е-mail: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.
  • Директор Лисичанського міського центру зайнятості Соколко Тетяна Едуардівна
 

Зміни в роботі центру зайнятості!

У зв’язку з посиленням карантинних заходів державна служба зайнятості з 19 жовтня 2020 року запроваджує тимчасові особливі умови обслуговування клієнтів.

На території регіону «ЧЕРВОНОГО» рівня епідемічної небезпеки реєстрація безробітних здійснюється через портал державних послуг «Дія» (в електронній формі) або під час особистого візиту: у центрах зайнятості організовано робочі місця з мінімальним контактом для клієнтів та фахівців.

Подробнее...

На Луганщині проведуть масштабну інформаційно-роз'яснювальну кампанію щодо детінізації зайнятості

На виконання доручення Прем’єр-міністра України Олексія Гончарука про вжиття заходів щодо детінізації зайнятості, на Луганщині проведуть масштабну інформаційно-роз’яснювальну кампанію.

Інформаційна кампанія проводитиметься спільно з органами місцевого самоврядування, обласними управліннями ДПС, Пенсійного фонду, Служби зайнятості, Служби з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів, а також державних адміністрацій.

Подробнее...

У роботодавців перевірятимуть правильність оформлення трудових відносин

З 1 вересня 2020 року в Україні заплановано проведення інспекційних заходів у роботодавців, які мають найвищий ризик застосування незадекларованої праці. Це суб’єкти, у яких обсяг наданих послуг (виконаних робіт) не відповідає фактичній чисельності найманих працівників, у яких відбулося зменшення кількості найманих працівників під час карантину, а також ті, які приховують трудові відносини, замінюючи їх іншими видами цивільних або господарських відносин.

Упродовж 2020 року до травня включно спостерігалась тенденція до зменшення кількості застрахованих осіб. За останніми оприлюдненими даними на офіційному сайті Держстату (1 квартал 2020 року) 3404,1 тис. осіб в Україні були зайняті неформально.

Подробнее...

До уваги роботодавців!

Лисичанський міський центр зайнятості запрошує роботодавців 16 січня 2020 року взяти участь у семінарі за темою: «Співпрацюємо разом. Впровадження нових сервісів в роботі служби зайнятості. Звітність та терміни її надання».

Початок заходу о 10.00 у приміщенні Лисичанського міського центру зайнятості, реєстрація учасників з 09.30.

Подробнее...

Лисичанин взяв участь у навчальному проєкті «Школа фермерства»

 Завершився навчальний проєкт «Школа фермерства», одним із партнерів якого виступив Луганський обласний центр зайнятості разом із ДНЗ «Луганський центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості». Сьогодні, 28 липня керівництво ЛОЦЗ долучилося до фінального круглого столу щодо результатів ініціативи «Школи фермерства».

Модератор проєкту Галина Посвалюк розповіла, що усього на участь у «Школі фермерства» було подано 128 анкет, повністю пройшли двотижневе навчання 80 осіб.

Подробнее...

Триває надання підприємцям допомоги по частковому безробіттю

Станом на 10 червня 2020 року на Луганщині виявили бажання отримати допомогу по частковому безробіттю 237 роботодавців. По 196 роботодавцям вже прийнято позитивні рішення. Це дозволить здійснити виплати 1151 працівнику.

Прийом документів триває, тож запрошуємо всіх роботодавців, у тому числі фізичних осіб-підприємців без найманих працівників, які є застрахованими особами, зупинили чи скоротили діяльність на період карантину, звертатися до центрів зайнятості.

Подробнее...

Луганський обласний центр зайнятості розпочав надавати роботодавцям допомогу по частковому безробіттю на період карантину

Допомога по частковому безробіттю на період карантину — це кошти, передбачені в бюджеті Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування на випадок безробіття, що надаються міськими та районними центрами зайнятості роботодавцям із числа суб’єктів малого та середнього підприємництва для виплати допомоги працівникам, які втратили частину заробітної плати через вимушене скорочення тривалості робочого часу.

Механізм надання коштів встановлений Кабінетом Міністрів України. Для отримання допомоги по частковому безробіттю на період карантину роботодавець має звернутися до центру зайнятості за місцем реєстрації його як платника єдиного внеску та надати затверджений пакет документів. Розмір допомоги надається з розрахунку двох третин тарифної ставки (окладу) та не може перевищувати розміру мінімальної заробітної плати.

Подробнее...

У міському центрі зайнятості пройде інформаційний семінар та ярмарок вакансій для осіб з інвалідністю та учасників АТО

Лисичанський міський центр зайнятості (МЦЗ) з 25 листопада по 4 грудня 2019року в рамках відзначення Міжнародного дня осіб з інвалідністю проводить Декаду зайнятості для осіб з інвалідністю та учасників АТО.

Подробнее...