Перелік назв урбанонімів міста Лисичанськ

Перелік назв урбанонімів міста Лисичанськ в новій редакції, затверджений розпорядженням керівника Лисичанської міської військово-цивільної адміністрації № 1096 від 27.09.2021.

Новий затверджений Перелік перейменованих об’єктів топоніміки

Новий затверджений Перелік перейменованих об’єктів топоніміки, згідно рішень Лисичанської міської ради від 24.12.2015р. № 4/43 та від 27.01.2016р.№ 6/72

Звіт про проведення громадського обговорення

Відповідно до розпорядження міського голови за № 226 від 20.07.15р. «Про проведення громадського обговорення» 25 вересня 2015 року у 14-00 відбулося засідання круглого столу.

Організатор проведення круглого столу: управління архітектури та містобудування Лисичанської міської ради.

Питання яке розглядається: список нових найменувань вулиць, провулків, яким присвоїли імена фізичних осіб, які сприяли розвитку науки, літератури, мистецтва або здійснили героїчний вчинок, звершення в ім’я Батьківщини згідно Закону України «Про присвоєння юридичним особам та об’єктам права власності імен (псевдонімів) фізичних осіб, ювілейних та святкових дат, назв і дат історичних подій»

Вложения:
Скачать этот файл (Perelіk_vulic.doc)Perelіk_vulic.doc[Перелік вулиць, провулків, проспекту назви яких містять символіку комуністичного тоталітарного режиму]

Подробнее...

У Лисичанську прийняли чергове рішення про перейменування вулиць

В ході засідання 6-ї сесії Лисичанської міської ради було затверджено черговий перелік перейменованих вулиць, провулків, проспекту, назви яких містять символіку комуністичного тоталітарного режиму.

Вложения:
Скачать этот файл (Perelik_vulits.docx)Перелік вулиць[ ]

Перелік вулиць, провулків, проспекту, назви яких містять символіку комуністичного тоталітарного режиму, який буде розглядатися на черговій 85-й сесії Лисичанської міської ради

Перелік вулиць, провулків, проспекту, назви яких містять символіку комуністичного тоталітарного режиму, який буде розглядатися на черговій 85-й сесії Лисичанської міської ради

Вложения:
Скачать этот файл (DPRSGS_85_1.doc)DPRSGS_85_1.doc[Про перейменування вулиць]

До уваги юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців

З 21 травня 2015 року, з дня набрання чинності Закону України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки» від 09 квітня 2015р. № 317-VІІІ, частина друга статті 10 Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців» була викладена у новій редакції та передбачала, що юридичні особи та фізичні особи — підприємці звільняються від сплати адміністративного збору за внесення змін до установчих документів щодо місцезнаходження юридичної особи, місця проживання фізичної особи-підприємця, у зв’язку із зміною назви (перейменування) скверів, бульварів, вулиць, провулків, узвозів, проїздів, проспектів, площ, майданів, набережних, мостів, інших об’єктів топоніміки населених пунктів.

Подробнее...

Про засудження комуністичного та націонал­ соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки

Закон України № 317­-VIII від 9.04.2015 "Про засудження комуністичного та націонал­соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимівв Україні та заборону пропаганди їхньої символіки"

Вложения:
Скачать этот файл (ZU_317_8.pdf)ZU_317_8.pdf[Закон України № 317­VIII від 9.04.2015]

У Лисичанську прийняли рішення про перейменування вулиць

З метою виконання Закону України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки», Лисичанська міська рада затвердила Перелік перейменованих вулиць, провулків, проспекту, назви яких містять символіку комуністичного тоталітарного режиму. Таке рішення було прийнято вчора, 24 грудня, під час засідання 4-ї (чергової) сесії Лисичанської міської ради.

Зазначимо, що вул. Ватутіна не підлягає перейменуванню згідно рекомендацій Українського інституту національної пам’яті у м. Київ.

Перелік перейменованих вулиць додається.

У Новодружеську обговорили назви нових вулиць

Вчора, 6 жовтня, у виконавчому комітеті Новодружеської міської ради відбулось засідання круглого столу та робочої групи з приведення назв об’єктів топоніміки м.Новодружеська у відповідність до діючого законодавства.

У заходах прийняли участь члени робочої групи та мешканці міста.

На зустрічі були розглянуті звернення громадян відносно нових назв вулиць, обговорені та уточнені нові назви вулиць, згідно раніш опублікованого списку. На розгляд міської ради було винесено новий перелік вулиць, перевулків і т.д.

Подробнее...

Роз’яснення державних органів щодо необхідності переоформлення документів, у зв’язку з перейменуванням вулиць, провулків тощо

Питання мешканців міста: обов’язково вносити зміни до Державного реєстру речових прав на нерухоме майно? Чи потрібне переоформлювати документи на нерухомість, у зв’язку з перейменуванням вулиць?

Відповідь: начальника реєстраційної служби Лисичанського міського управління юстиції Ваганової Н.М.

Не потрібно. Закон України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки» не містить вимоги щодо обов’язковості звернення громадян за внесенням змін до Державного реєстру речових прав. Усі права на об’єкти нерухомого майна, які були зареєстровані до набрання чинності цим законом не ставляться під сумнів та визнаються дійсними, тому і внесення змін до записів Державного реєстру речових прав не нерухоме майно не є обов’язковим.

Подробнее...

В Лисичанске переименуют проспект Ленина в проспект Победы

В минувшую пятницу, 25 сентября, в Лисичанском городском совете состоялось заседание круглого стола и рабочей группы по приведению названий объектов топонимики г. Лисичанска в соответствие с действующим законодательством. Заседание прошло под председательством секретаря Лисичанского городского совета Михаила Власова.

В мероприятии приняли участие члены комиссии, руководители структурных подразделений органов местного самоуправления, жители города.

В ходе встречи были рассмотрены обращения граждан относительно новых названий улиц, обговорены и уточнены новые названия улиц, согласно ранее опубликованного списка. Также на рассмотрение городского совета был вынесен новый перечень улиц, переулков и т.д.

Подробнее...