Інформація про відділи, служби, організації, установи для використання в роботі «гарячої лінії» з питань попередження домашнього й ґендерно обумовленого насильства та дискримінації за ознакою статі у м. Лисичанську

Назва структури, організації

Адреса

Телефон

Контактна особа

(за наявності)

Відділ у справах сім’ї, молоді та спорту Лисичанської міської ради

(Структурний підрозділ міської ради, що координує тематику попередження домашнього й ґендерно обумовленого насильства та дискримінації за ознакою статі)

м. Лисичанськ, вул. Сєвєродонецька, 62

(06451) 7-35-43, 7-29-39,

7-33-22

Нецвєт Ніна Петрівна

(начальник)

Служба у справах дітей Лисичанської міської ради

м. Лисичанськ, вул. Сєвєродонецька, 62

(06451) 7-26-61, 7-35-09

Логвіненко Світлана Василівна (начальник)

Відділ освіти Лисичанської міської ради

м. Лисичанськ, вул. Сєвєродонецька, 62

(06451) 7-32-28, 7-29-32

Худоба Тетяна Валеріївна (начальник)

КУ «Територіальне медичне об’єднання м. Лисичанськ»

м. Лисичанськ, пр. Перемоги, 134

(06451) 7-23-63, 7-14-64

Старченко Григорій Михайлович (директор)

КЗ «Лисичанський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Лисичанської міської ради»

м. Лисичанськ, вул. Сєвєродонецька, 62

(06451) 7-26-96, 7-24-60

Остахов Костянтин Анатолійович (директор)

Лисичанський територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)

м. Лисичанськ, вул. Малиновського, 22 Б

(06451) 7-24-33, 7-29-29

Павлова Любов Олександрівна (виконуючий обов’язки директора)

Управління праці та соціального захисту населення Лисичанської міської ради

м. Лисичанськ, вул. Малиновського, 22 А

(06451) 7-32-26; 7-35-38

Єздакова Олена Андріївна (начальник)

Лисичанський ВП ГУНП в Луганській області

м. Лисичанськ, вул. ім. Д.І. Менделєєва, 71

(06451) 7-04-54,

+38-050-662-92-33 (черговий)

Корольов Андрій Валентинович (начальник)

Лисичанське бюро правової допомоги Сєвєродонецького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги

м. Лисичанськ, вул. О. Довженка, 5, каб.204

+38-099-195-73-22

Люта Тетяна Василівна (начальник відділу)

Лисичанський міський центр зайнятості

м. Лисичанськ, вул. ім. В. Сосюри, 273

+38-050-422-93-89

(06451) 7-05-05

Соколко Тетяна Едуардівна (директор)

Лисичанський міський відділ Управління державної міграційної служби України в Луганській області

м. Лисичанськ, вул. 279-й дивізії, 9

(06451) 7-29-53

Пола Лілія Володимирівна

(начальник)

Управління Пенсійного фонду України в місті Лисичанську Луганської області

м. Лисичанськ, вул. Сосюри, 347

(06451) 7-09-89

Кошелєва Марія Платонівна (начальник)

ГО «Лисичанська міська рада жінок»

(Громадські та неурядові організації, що надають допомогу постраждалим від домашнього й ґендерно обумовленого насильства та дискримінації за ознакою статі)

м. Лисичанськ, вул. Героя Радянського Союзу В. Сметаніна, 15

+38-050-708-07-99

Скрябіна Наталія Олексіївна (голова ГО)

       Інформація про персонально відповідальну особу за протидію домашньому насильству на рівні виконавчих органів міських, сільських, селищних рад, старостатів у Луганській області

Наказ відділ у справах сім’ї молоді та спорту Лисичанської міської ради від 29.10.2019 №167 «Про проведення щорічної Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства»

Наказ відділ у справах сім’ї молоді та спорту Лисичанської міської ради від 29.10.2019 №167  «Про проведення щорічної Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства»
Вложения:
Скачать этот файл (Nakaz_VSSMS_167_29_10_2019.docx)№167[Про проведення щорічної Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства»]24 kB

В рамках Європейського дня протидії торгівлі людьми в закладах освіти міста пройшли тематичні заходи

18 жовтня до Європейського дня протидії торгівлі людьми та підвищення рівня поінформованості та усвідомлення молоддю гостроти проблеми торгівлі людьми, обговорення причин, форм та ознак цього явища в закладах загальної середньої освіти міста проведені тематичні інформаційно-просвітницькі заходи.

Подробнее...

Відповідальні працівники з питань вчинення насильства

Відповідальні працівники структурних підрозділів Лисичанської міської ради, які проводять роботу з прийому та реєстрації заяв, повідомлень про вчинення насильства, координації заходів реагування на факти вчинення насильства, надання допомоги і захисту постраждалим особам, а також роботу з кривдниками у. містах Лисичанську, Новодружеську, Привіллі

В рамках Європейського дня боротьби з торгівлею людьми на вулицях Лисичанська провели інформаційну кампанію

Сьогодні, 18 жовтня, у на вулицях Лисичанська була проведена широкомасштабна інформаційна кампанія в рамках Європейського дня боротьби з торгівлею людьми.

За ініціативи Координатора проектів ОБСЄ в Україні та Міністерства соціальної політики за фінансової підтримки уряду Канади починаючи з 1 грудня 2014 року по теперішній час в Луганській області реалізується проект «Поширення Національного механізму взаємодії суб’єктів, які здійснюють заходи у сфері протидії торгівлі людьми, в Україні», метою якого є посилення спроможності органів державної влади у сфері протидії торгівлі людьми.

Подробнее...

Що робити, коли тебе ображають дорослі?

За такою темою, 11 червня, з метою запобігання та протидії насильству співробітниками служби у справах дітей міської ради проведено бесіду з вихованцями Лисичанського центру соціально-психологічної реабілітації дітей.

У вересні проведено ряд бесід з метою запобігання та протидії домашньому насильству та булінгу серед підлітків

Служба у справах дітей Лисичанської міської ради інформує, що з метою запобігання та протидії домашньому насильству та булінгу серед підлітків головним спеціалістом служби Наталією Гончаровою протягом вересня 2019 року проведено ряд бесід.

Подробнее...

У міській раді обговорили питання запобігання та протидії домашньому насильству

Особливості та проблематика міжвідомчої взаємодії суб’єктів, що здійснюють заходи у сфері запобігання та протидії домашньому насильству і насильству за ознакою статі, - за такою темою вчора, 14 листопада, в Лисичанській міській раді пройшло засідання круглого столу.

У заході взяли участь заступник міського голови Ігор Ганьшин, голова Лисичанського міського суду Андрій Березін, начальник відділу регіонального представництва в Донецькій та Луганській областях Департаменту регіональних представництв Секретаріату Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини Максим Якимець, представники органів місцевого самоврядування та державної влади, територіального медичного об’єднання м. Лисичанська, правоохоронці, адвокати та члени громадських організацій міста.

Подробнее...

Якщо щодо Вас вчинено насильство...

zzb_nasilie-v-semeНасильство несе дуже серйозні негативні соціальні наслідки. Воно породжує терор, безладдя, відчуття відсутності допомоги, невпевненості, безнадійності або безсилля, відчуття провини, придушення волі, примари, відсутність самоповаги, настирливі спогади, напади страхів, депресію, фобії, смуток, роздуми про самогубство, самозвинувачення, втрату довіри, сумніви щодо віри в щось, наркотичну/алкогольну залежність, жагу помсти.

Треба знати!

Подробнее...

Персонально-відповідальна особа з протидії вчинення насильства

Персонально-відповідальна особа та координатор з питань здійснення заходів у сфері запобігання  та протидії домашньому насильству і насильству за ознакою статі у містах Лисичанську, Новодружеську, Привіллі

Насильство в сім'ї: де шукати допомогу?

1398936859_134880Насильство в сім’ї є однією з найбільш розповсюджених форм порушення прав людини. У більшості випадків протиправні дії проти когось із членів родини супроводжуються актами агресії, приниження та жорстокої поведінки. Подібні дії з боку насильника приводять до негативного фізичного, психічного та соціального стану здоров’я постраждалої особи чи кількох осіб, членів цієї родини. Як правило, найбільше страждають від сімейного насильства жінки та діти.

Насильством в сім’ї, відповідно до статті 1 Закону України «Про попередження насильства в сім’ї», визнаються «будь-які умисні дії фізичного, сексуального, психологічного чи економічного спрямування одного члена сім’ї по відношенню до іншого члена сім’ї, якщо ці дії порушують конституційні права і свободи члена сім’ї як людини та громадянина і наносять йому моральну шкоду або шкоду його фізичному чи психічному здоров’ю».

Подробнее...