Інформація про відділи, служби, організації, установи для використання в роботі «гарячої лінії» з питань попередження домашнього й ґендерно обумовленого насильства та дискримінації за ознакою статі у м. Лисичанську

Назва структури, організації

Адреса

Телефон

Контактна особа

(за наявності)

Відділ у справах сім’ї, молоді та спорту Лисичанської міської ради

(Структурний підрозділ міської ради, що координує тематику попередження домашнього й ґендерно обумовленого насильства та дискримінації за ознакою статі)

м. Лисичанськ, вул. Сєвєродонецька, 62

(06451) 7-35-43, 7-29-39,

7-33-22

Нецвєт Ніна Петрівна

(начальник)

Служба у справах дітей Лисичанської міської ради

м. Лисичанськ, вул. Сєвєродонецька, 62

(06451) 7-26-61, 7-35-09

Логвіненко Світлана Василівна (начальник)

Відділ освіти Лисичанської міської ради

м. Лисичанськ, вул. Сєвєродонецька, 62

(06451) 7-32-28, 7-29-32

Худоба Тетяна Валеріївна (начальник)

КУ «Територіальне медичне об’єднання м. Лисичанськ»

м. Лисичанськ, пр. Перемоги, 134

(06451) 7-23-63, 7-14-64

Старченко Григорій Михайлович (директор)

КЗ «Лисичанський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Лисичанської міської ради»

м. Лисичанськ, вул. Сєвєродонецька, 62

(06451) 7-26-96, 7-24-60

Остахов Костянтин Анатолійович (директор)

Лисичанський територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)

м. Лисичанськ, вул. Малиновського, 22 Б

(06451) 7-24-33, 7-29-29

Павлова Любов Олександрівна (виконуючий обов’язки директора)

Управління праці та соціального захисту населення Лисичанської міської ради

м. Лисичанськ, вул. Малиновського, 22 А

(06451) 7-32-26; 7-35-38

Єздакова Олена Андріївна (начальник)

Лисичанський ВП ГУНП в Луганській області

м. Лисичанськ, вул. ім. Д.І. Менделєєва, 71

(06451) 7-04-54,

+38-050-662-92-33 (черговий)

Корольов Андрій Валентинович (начальник)

Лисичанське бюро правової допомоги Сєвєродонецького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги

м. Лисичанськ, вул. О. Довженка, 5, каб.204

+38-099-195-73-22

Люта Тетяна Василівна (начальник відділу)

Лисичанський міський центр зайнятості

м. Лисичанськ, вул. ім. В. Сосюри, 273

+38-050-422-93-89

(06451) 7-05-05

Соколко Тетяна Едуардівна (директор)

Лисичанський міський відділ Управління державної міграційної служби України в Луганській області

м. Лисичанськ, вул. 279-й дивізії, 9

(06451) 7-29-53

Пола Лілія Володимирівна

(начальник)

Управління Пенсійного фонду України в місті Лисичанську Луганської області

м. Лисичанськ, вул. Сосюри, 347

(06451) 7-09-89

Кошелєва Марія Платонівна (начальник)

ГО «Лисичанська міська рада жінок»

(Громадські та неурядові організації, що надають допомогу постраждалим від домашнього й ґендерно обумовленого насильства та дискримінації за ознакою статі)

м. Лисичанськ, вул. Героя Радянського Союзу В. Сметаніна, 15

+38-050-708-07-99

Скрябіна Наталія Олексіївна (голова ГО)

       Інформація про персонально відповідальну особу за протидію домашньому насильству на рівні виконавчих органів міських, сільських, селищних рад, старостатів у Луганській області

Про допомогу постраждалим від домашнього насильства в умовах карантину на Луганщині

Шановні мешканці Луганської області! У зв’язку із запровадженням карантинних заходів, викликаних поширенням інфекції коронавірусу, появою нових стресових ситуацій та можливих фінансово-економічних труднощів збільшуються ризики вчинення домашнього насильства. Департамент соціального захисту населення Луганської облдержадміністрації як координатор на регіональному рівні напрямку запобігання та протидії насильству нагадує, що домашнє насильство — це дії або, навпаки, бездіяльність не тільки фізичного, а й психологічного, сексуального або економічного насильства, що вчиняються в сім’ї або між родичами, незалежно від того, спільно чи окремо вони проживають.

На Луганщині працюють низка служб і установ, які незалежно від карантинних обмежень надають підтримку та допомогу постраждалим від домашнього насильства жінкам, чоловікам та дітям. Отже, якщо ви зіткнулися із домашнім насильством або стали свідком цього явища, вам завжди нададуть допомогу за наступними номерами та в наступних установах і службах:

Подробнее...

У Лисичанській міській раді відбулось засідання Координаційної ради з питань сім’ї, ґендерної рівності, демографічного розвитку, запобігання насильству в сім’ї та протидії торгівлі людьми

Сьогодні, 5 лютого, у міській раді під головуванням начальника відділу у справах сім’ї, молоді та спорту Ніни Нецвєт відбулось засідання Координаційної ради з питань сім’ї, ґендерної рівності, демографічного розвитку, запобігання насильству в сім’ї та протидії торгівлі людьми (далі — Координаційної ради).

 Під час засідання члени Координаційної ради розглянули та затвердили план роботи Координаційної ради на 2020 рік, обговорили основні завдання і напрямки реалізації заходів щодо ґендерної і сімейної політики у місті Лисичанську; заслухали та прийняли до відома звіти про роботу щодо реалізації сімейної та ґендерної політики за 2019 рік та початок поточного року представників-членів Координаційної ради:

Подробнее...

«Ми кажемо «ні» сучасному рабству»

Під таким гаслом, в рамках Державної соціальної програми протидії торгівлі людьми, 7 грудня, в центральній бібліотеці Лисичанської централізованої бібліотечної системи відбувся воркшоп «Як використовувати соціальні мережі для протидії торгівлі людьми?». Тренерами заходу виступили представники Полтавської філії Суспільної служби України Олександра Волкова та Ярослав Шевченко.

Подробнее...

Ми - різні, але ми - рівні!

Людина з’являється на світ, щоб бути щасливою…

Ми різної статі, маємо різні уподобання, здібності, прагнення, але ми повинні мати рівні права і можливості для навчання, отримання освіти, лікування, здобуття професії та отримання цікавої й високооплачуваної роботи. Все має залежати лише від нашої наполегливості у прагненні успіху, а не від того, жіночої ми чи чоловічої статі. Кожна людина має право на щастя незалежно від того, жіночої вона чи чоловічої статі!

Варто знати, якщо вдома:

- вас кривдять, застосовують фізичне насильство або принижують чоловік/дружина (партнер/партнерка), свекор/свекруха, тесть/теща;

Подробнее...

Щорічна акція «16 днів проти насилля»

Найвищою цінністю для будь-якої держави, у тому числі й України, є людина, її життя і здоров’я, честь, і гідність, недоторканність та безпека. Щорічна акція «16 днів проти насильства» (25 листопада — 10 грудня) ініційована Першим всесвітнім інститутом жіночого лідерства 1991 року. У цей шістнадцятиденний період входять й інші важливі для демократичної спільноти дати:

25 листопада — Міжнародний день боротьби з насильством щодо жінок;

1 грудня — Всесвітній день боротьби зі СНІДом;

2 грудня — Міжнародний день боротьби з рабством;

Подробнее...

Торгівля людьми-це злочин та порушення прав людини

 

 Торгівля людьми є надзвичайно глобальною та прибутковою злочинною індустрією в світі. За рівнем доходів вона поступається лише продажам наркотиків та зброї.

Для торгівлі людьми не існує державних кордонів чи вікових обмежень. Потрапити у сучасне рабство може будь-хто, незалежно від рівня освіти та соціального статусу. Жертвами цього злочину стають і жінки, і чоловіки, і діти, які потерпають від його різноманітних форм, серед яких примусова праця, сексуальна експлуатація, примусове жебрацтво, втягнення у злочинну діяльність, вилучення органів.

Подробнее...

Наказ відділ у справах сім’ї молоді та спорту Лисичанської міської ради від 29.10.2019 №167 «Про проведення щорічної Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства»

Наказ відділ у справах сім’ї молоді та спорту Лисичанської міської ради від 29.10.2019 №167  «Про проведення щорічної Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства»
Вложения:
Скачать этот файл (Nakaz_VSSMS_167_29_10_2019.docx)№167[Про проведення щорічної Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства»]24 kB

В рамках Європейського дня протидії торгівлі людьми в закладах освіти міста пройшли тематичні заходи

18 жовтня до Європейського дня протидії торгівлі людьми та підвищення рівня поінформованості та усвідомлення молоддю гостроти проблеми торгівлі людьми, обговорення причин, форм та ознак цього явища в закладах загальної середньої освіти міста проведені тематичні інформаційно-просвітницькі заходи.

Подробнее...

У міській раді відбулось засідання Координаційної ради з питань сім'ї, ґендерної рівності, демографічного розвитку, запобігання насильству в сім'ї та протидії торгівлі людьми

Вчора, 9 грудня, у міській раді під головуванням заступника міського голови Ігоря Ганьшина відбулось засідання Координаційної ради з питань сім’ї, ґендерної рівності, демографічного розвитку, запобігання насильству в сім’ї та протидії торгівлі людьми.

Під час засідання члени Координаційної ради вирішили порушити клопотання перед головою Луганської обласної державної адміністрації про присвоєння почесного звання України «Мати-героїня» Ірині Рябцевій.

Подробнее...

В рамках Європейського дня боротьби з торгівлею людьми на вулицях Лисичанська провели інформаційну кампанію

Сьогодні, 18 жовтня, у на вулицях Лисичанська була проведена широкомасштабна інформаційна кампанія в рамках Європейського дня боротьби з торгівлею людьми.

За ініціативи Координатора проектів ОБСЄ в Україні та Міністерства соціальної політики за фінансової підтримки уряду Канади починаючи з 1 грудня 2014 року по теперішній час в Луганській області реалізується проект «Поширення Національного механізму взаємодії суб’єктів, які здійснюють заходи у сфері протидії торгівлі людьми, в Україні», метою якого є посилення спроможності органів державної влади у сфері протидії торгівлі людьми.

Подробнее...