Шановні учасники антитерористичної операції, операції об'єднаних сил!

Управління праці та соціального захисту населення військово-цивільної адміністрації міста Лисичанськ запрошує учасників антитерористичної операції та осіб, які здійснювали заходи із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях отримати послуги із психологічної реабілітації.

Психологічна реабілітація передбачає:

— проведення індивідуальних та групових зустрічей з досвідченими психологами;

— корекцію соціальної поведінки, покращення комунікабельності, розвиток здібностей до самореалізації, вирішення психологічних та подолання соціальних конфліктів;

— відновлення виснаженої, деформованої депресіями, стресами і перевантаженнями психіки, зняття внутрішньої напруженості і тривожності. Збільшення ресурсності і стресостійкості організму тощо.

Послуги із психологічної реабілітації надаються окремо або в комплексі з іншими оздоровчими, фізкультурно-спортивними, санаторно-курортними, медико-психологічними та соціальними послугами.

Для проходження психологічної реабілітації особа з числа учасників АТО/ООС звертається до управління соціального захисту за місцем реєстрації або місцем фактичного проживання, а діючі військовослужбовці та особи, які перебувають на службі, за місцем перебування (розташування військової частини (підрозділу) з заявою, складеною в довільній формі. До заяви додаються:

— копія посвідчення учасника бойових дій або особи з інвалідністю внаслідок війни, або учасника війни, або постраждалого учасника Революції Гідності;

— копія документа, що підтверджує безпосередню участь в антитерористичній операції, або забезпеченні її проведення з безпосереднім перебуванням в районах антитерористичної операції у період її проведення, або копію документа про участь особи у здійсненні заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації в Донецькій та Луганській областях, забезпеченні їх здійснення.

Більш детальну інформацію можна отримати за адресою: м. Лисичанськ, вул. Малиновського, 22а, каб. № 7, з понеділка по четвер з 8.00 до 17.00 години, у п’ятницю з 8.00 до 16.00 години, перерва з 12.00 до 12.48, або за телефоном: (06451) 7-30-27.

Надання реабілітації регламентується Порядком проведення психологічної реабілітації постраждалих учасників Революції Гідності, учасників антитерористичної операції та осіб, які здійснювали заходи із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях, затвердженого ПКМУ від 27.12.2017 р. № 1057.

Управління праці та соціального захисту населення військово-цивільної адміністрації міста Лисичанськ