У Лисичанській міській раді відбулось засідання місцевої комісії з питань ТЕБ та НС

Сьогодні, 9 квітня, у Лисичанській міській раді відбулось засідання місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій (ТЕБ та НС) під головуванням міського голови Сергія Шиліна.

Головне питання порядку денного — забезпечення заходів з обмеження поширення коронавірусної хвороби COVID-19.

Зважаючи на важливість та небезпеку того, що відбувається міський голова Сергій Шилін зауважив на необхідності встановлення обмежень в’їзду/виїзду на територію Лисичанської багатопрофільної лікарні.

Начальник відділу охорони здоров’я Ігор Бондаренко доповів, що відповідно до надзвичайної ситуації, пов’язаної із заходами з обмеження поширення коронавірусної хвороби COVID-19 та у зв’язку з визначенням інфекційного відділення Лисичанської багатопрофільної лікарні як опорного відділення, необхідне додаткове забезпечення на медикаменти, медичне обладнання, розхідні матеріали, засоби індивідуального захисту для медичних працівників, паливо-мастильні матеріали та інше. Тож для закупівлі вище вказаних матеріалів необхідно виділити бюджетні асигнування, які будуть освоєні лише у випадку поширення коронавірусної хвороби COVID-19 на території міста.

Ознайомила присутніх з Розпорядження керівника робіт з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації регіонального рівня від 06.04.2020 № 11 головний спеціаліст відділу мобілізаційної, режимно-секретної роботи та цивільного захисту Юлія Ралко.

«Зазначеним документом поставлено завдання головам міст обласного значення визначити місця розміщення контрольно-пропускних пунктів (КПП) у разі встановлення на підвідомчій території карантинної зони. Місця розташування КПП, їх кількість, персональний склад та режим роботи, визначаються рішенням комісії з питань ТЕБ та НС виходячи з епідемічної обстановки», — наголосила Юлія Олександрівна.

За результатами тривалого обговорення члени комісії вирішили винести питання виділення коштів у розмірі 1 362 219 гривень з резервного фонду місцевого бюджету на забезпечення заходів з обмеження поширення коронавірусної хвороби COVID-19 на позачергове засідання виконавчого комітету Лисичанської міської ради.

Також члени комісії доручили керівництву Лисичанської багатопрофільної лікарні спільно з правоохоронцями облаштувати в’їзди/виїзди на/з території медичного корпусу, розташованого по вул. ім. В. Сосюри, засобами перекриття руху стороннього транспорту.

Окрім того, у разі встановлення на території Лисичанської міської ради карантинної зони було вирішено облаштувати контрольно-пропускні пункти для обмеження поширення коронавірусної хвороби COVID-19:

В рамках порядку денного члени місцевої комісії ТЕБ та НС затвердили перелік об’єктів, що надають населенню санітарно-гігієнічні послуги та можуть здійснювати спеціальну обробку техніки, взяли до відома інформацію заступника начальника Лисичанського міського управління ГУ ДСНС України у Луганській області Дениса Роднюка про поліпшення стану місць масового відпочинку людей на водних об’єктах, з урахуванням аналізу проходження купального сезону 2019 року і про попередження виникнення та ліквідацію пожеж у природних екосистемах Лисичанської міської ради у пожежонебезпечний період 2019 році, а також затвердили План заходів щодо попередження загибелі людей на водних об’єктах на території мм. Лисичанська, Новодружеська, Привілля протягом купального сезону 2020 року та План щодо попередження та ліквідації пожеж у природних екосистемах міст Лисичанськ, Новодружеськ, Привілля в пожежонебезпечнийна на період 2020 року.