Програма капітального ремонту

Програма капітального ремонту багатоквартирних житлових будинків, гуртожитків, житлових будинків об’єднань співвласників багатоквартирних будинків, житлових та нежитлових приміщень комунальної власності на 2020-2023 роки http://docs.slavrada.gov.ua/dt/54171/

Проєкт «Добрі сусіди – одна країна»

У містах Донеччини та Луганщини стартувала нова ініціатива, покликана активізувати мешканців багатоквартирних будинків та сприяти подальшому створенню об’єднань співвласників. «Добрі сусіди — одна країна» — півторарічний проєкт, який направлений на розвиток культури добросусідства та громадянської активності через популяризацію інституту ОСББ. Над ініціативою працює Всеукраїнська благодійна організація «Інститут місцевого розвитку» за підтримки проєкту USAID «Демократичне врядування у Східній Україні».

До проєкту «Добрі сусіди — одна країна» залучені фахівці з питань розвитку об’єднань співвласників багатоквартирних будинків, а також спеціалісти із залучення громадськості, медіа, урбаністики, дизайну. Це створює підґрунтя для ефективної мобілізації громадянської активності, посилення ролі громадянського суспільства, формування культури добросусідства та використання потужного об’єднувального потенціалу інституту ОСББ.

Слідкувати за оновленням та перебігом проєкту можна на сайті проектної команди «Інституту місцевого розвитку» www.mdi.org.ua.

А також на сторінках соціальних мереж:

https://www.facebook.com/GoodNeighborsOneCountry/

https://www.instagram.com/good_neighbors_one_coutry/?fbclid=IwAR2I9KIQcOMp_-Fy75cPS2P7BgkvqHH7RsWD4jlA5u-dE81smLteROocKeg

https://t.me/OSBB_OK?fbclid=IwAR2UnXjbungKfzaiOTiEyb2wwsEEooBvlUx7VyoFUwVKIAJG_W5wJXQKH3Q

https://www.youtube.com/channel/UCgsZt0fNdNz-5YPmxnAeVzA

Щодо реалізації програми «ЕНЕРГОДІМ»

«Фонд енергоефективності» (далі — Фонд), як державна установа, створена Урядом України, для підтримки ініціативи щодо енергоефективності, впровадження інструментів стимулювання і підтримки здійснення заходів з підвищення рівня енергетичної ефективності будівель та енергозбереження, зокрема в житловому секторі.

Фонд розвиває відповідальне та взаємовигідне партнерство між місцевою владою та об’єднаннями співвласників багатоквартирних будинків (далі — ОСББ). З цією метою, Фонд допомагає громадам розробляти та адаптувати місцеві програми підтримки енергоефективності для ОСББ, що прагнуть стати учасниками Програми підтримки заходів з енергоефективності в багатоквартирних будинках «ЕНЕРГОДІМ». Місцеві програми підтримки дозволять суттєво зменшити фінансове навантаження на ОСББ та дадуть можливість більшій кількості ОСББ модернізувати власні будинки, подовжити строк їхньої експлуатації, покращити комфорт для проживання мешканців та зменшити плату за комунальні послуги.

Подробнее...