У Лисичанську відбулось засідання 3-ї сесії Лисичанської міської ради

Вчора, 21 грудня, відбулось засідання 3-ї (позачергової) сесії Лисичанської міської ради сьомого скликання. На порядку денному засідання депутати розглянули два питання: «Про інформацію Лисичанської міської виборчої комісії» та «Про внесення змін до складу постійних комісій Лисичанської міської ради сьомого скликання».

Інформація голови Лисичанської міської виборчої комісії Луганської області Наталії Кравченко про реєстрацію депутатами Лисичанської міської ради Івана Івановича Борисовича, Олександра Єгоровича Квітку, Олексія Івановича Ковтуна, Андрія Юрійовича Ажипу, Вікторію Вікторівну Масуліс та Віталія Володимировича Куликовського була взята до відома.

Таким чином, депутатський корпус Лисичанської міської ради сьомого скликання становить 36 депутатів, як того вбачає Закон України «Про місцеві вибори».

Окрім того, на підставі реєстрації депутатів та подання депутатської фракції Радикальної партії депутати ухвалили рішення про внесення зміни до складу депутатських комісій міської ради сьомого скликання.

Так, до складу комісії з питань регламенту, депутатської діяльності, гласності та законності було включено депутатів Івана Івановича Борисовича, Олександра Єгоровича Квітку та Олексія Івановича Ковтуна.

До складу комісії з питань бюджету, фінансів та економічного розвитку увійшли Андрій Юрійович Ажипа, Юлія Леонідівна Курінна та Вікторія Вікторівна Масуліс.

До складу комісії з питань розвитку міста в галузі житлово-комунального господарства, власності та земельних відносин увійшли Віталій Володимирович Куликовський та Дмитро Володимирович Михайлов.