У Лисичанську відбулося засідання координаційної ради з питань патріотичного виховання молоді

У Лисичанську відбулося засідання координаційної ради з питань патріотичного виховання молоді під головуванням заступника міського голови Ігоря Ганьшина.

Під час засідання були підведені підсумки роботи у поточному році. Представники відділів та служб міської ради звітували перед головою координаційної ради про заходи, що відбулись у рамках патріотичного виховання молоді.

Так, протягом 2015 року у закладах культури та освіти міста було проведено «круглі столи», науково-практичні конференції, уроки мужності, військово-патріотичні та інтелектуально-розважальні ігри, науково-інтелектуальні змагання, літературно-дослідницькі конкурси та тематичні флеш-моби.

Доповідачі відзначили, що в систему національно-патріотичного виховання має бути покладено ідеї зміцнення української державності як консолідуючого чинника розвитку суспільства, формування патріотизму у дітей та молоді.

Секретар ради Людмила Бондаренко повідомила, що наступного року крім традиційних заходів буде проведено й декілька нових, таких як військово-патріотична гра «Сокіл» («Джура»).

Секретар координаційної ради з питань патріотичного виховання Людмила Бондаренко