У Лисичанську відбулось засідання міської ради з питань безпечної життєдіяльності населення

2 грудня відбулось чергове засідання міської ради з питань безпечної життєдіяльності населення під головуванням заступника міського голови Андрія Якимчука.

Відповідно до порядку денного заслуховувалась інформація про проведення роз’яснювальної роботи в навчальних закладах міста щодо безпечної поведінки на водних об’єктах, льоду. Зокрема, в загальноосвітніх навчальних закладах затверджено відповідні плани заходів, якими передбачено протягом листопада-грудня 2016 року проведення профілактичних диктантів щодо небезпеки на воді, тренінгів щодо надання першої домедичної само- та взаємодопомоги, інструктажів з учнями, тощо. Робота з батьками щодо безпечного поводження дітей в побуті та безпечної поведінки біля водоймищ у зимовий період проводиться на батьківських зборах.

Також, під час засідання обговорювалось питання про стан і хід проведення медичних оглядів, заходи щодо профілактики професійної захворюваності на підприємствах міста, в тому числі на вугільних за 2016 рік. З цього питання в роботі ради взяли участь посадові особи Головного управління Держпраці в Луганській області, ПАТ «Лисичанськвугілля», відділення профоглядів міської консультативно-діагностичної поліклініки. В ході розгляду з’ясовано, що станом на 01.12.2016 року проведений медичний огляд 4518 особам (83,8 %), з яких в міській консультативно-діагностичній поліклініці пройшли — 3650 осіб, в ПП «Мед-клуб» — 868 осіб, продовжується проведення медичних оглядів на шахтах ПАТ «Лисичанськвугілля». Було зазначено, що медичні огляди є ефективним засобом раннього виявлення виробничо-зумовлених захворювань і мають велике значення у збереженні здоров`я і працездатності працівників підприємств, запобіганні професійним захворюванням та виникненню з працівниками нещасних випадків на виробництві.

Крім того, було підведені підсумки роботи міської ради з питань безпечної життєдіяльності населення в 2016 році та намічено план роботи на 2017 рік.

Управління праці та соціального захисту населення Лисичанської міської ради