Fest Do!

Під такою назвою 22 травня в Харківському державному культурному центрі відбувся I фестиваль-конкурс майстрів художнього слова.

Для участі в конкурсі зареєструвалося близько 170 учасників з театральних колективів шкіл, закладів культури, Центрів дитячої та юнацької творчості з міст Харкова, Ізюму, Мерефи та Лисичанська у віці від 3 років до 41 року. Наше місто гідно представили: учасники літературного театру «Натхнення» театрального відділу Лисичанської ДШМ № 1 (керівник Ірина Кабанова); вихованці зразкової дитячої театральної студії «Арлекін» (керівник Ірина Кабанова) та народної театр-студії «Лімпопо» (керівник Надія Бражникова) Лисичанського міського ПК.

Основною метою фестивалю було виявлення талановитих читців серед дітей та юнацтва, популяризація театрального мистецтва і літератури, створення творчої платформи для обміну досвідом.

Програма фестивалю-конкурсу була досить насиченою: читання віршів, байок, прозових уривків, монологів, літературно-музичних композицій і мелодекламація. Суворе але справедливе журі, до складу якого увійшли — Заслужені артисти України, актори Харківських державних театрів, кращі педагоги зі сценічного мовлення, повинні були визначити серед 16 колективів та 170 учасників три призових місця у кожній віковій категорії та номінації, а також — Гран-прі. За результатами конкурсу лисичанські театральні колективи отримали наступні призові місця:

в номінації «Художнє слово — група»

літературний театр «Натхнення» — І місце;

зразкова дитяча театральна студія «Арлекін» — ІІ місце;

в номінації «Художнє слово — соліст»

ІІ місце — Поліна Полтавська (Лисичанська ДШМ № 1);

ІІІ місце — Єлизавета Подгайко(Лисичанська ДШМ № 1);

ІІІ місце — Марія Волошина («Лімпопо»).

Переможці також отримали можливість безкоштовно відвідати Харківський зоопарк, отримали квитки на атракціони до Центрального парку культури та відпочинку ім. М. Горького, книги, солодощі, творчі подарунки від харківських поетів, а також відвідали майстер-класи зі сценічної мови та роботи з твором.

Окрім того, за розвиток творчих здібностей дітей і молоді та за виховання почуття патріотизму Ірина Кабанова відзначена почесним знаком фестивалю — ексклюзивною медаллю, а Надія Бражникова — дипломом І ступеню.

Відділ культури Лисичанської міської ради