У Лисичанську відбулись заходи до Всеукраїнського тижня права

До Всеукраїнського тижня права в закладах культури міста відбувся цикл заходів, спрямованих на підвищення рівня правової свідомості і правової культури серед дітей та молоді.

Так, в бібліотеках КЗ «Лисичанська ЦБС» відбулась низка наступних заходів: правовий навігатор «Ти і твої права» (центральна бібліотека); правова подорож «Подорож планетою «Закон і Я» (бібліотека-філія для дітей № 10); правовий колаж «Право і закон у твоєму житті» (бібліотека-філія сімейного читання № 8); правовий дартс «Знати, щоб не оступитись» (бібліотека для дітей № 1); правовий букварик «Я — дитина, я — громадянин» (бібліотека-філії для дітей № 10); правовий орієнтир «Ти мусиш гідно жити» (бібліотека-філія № 3); правовий лабіринт «Що ти знаєш про свої права» ( бібліотека-філія сімейного читання № 5).

Підвищенню правової обізнаності користувачів сприяли книжкові виставки, які були оформлені у бібліотеках, а саме: виставка-самопрезентація "Закон по якому ми живемо«(центральна бібліотека); виставка-знайомство «Знайомтесь! Права дітей!» (бібліотека-філія для дітей № 7); виставка-путівник «Світ твоїх прав» (бібліотека-філія сімейного читання № 2); виставка-кросворд «Перехрестя мудрого закону» (бібліотека-філії для дітей № 10); книжкова виставка «Заглянь у Всесвіт Права» (бібліотека для дітей № 1); виставка-перегляд "Міжнародні канони із захисту прав людини«(бібліотека для дітей № 7); книжкова виставка «Держава. Право. Суспільство» (бібліотека-філія № 9). Також, добре орієнтуватись в питаннях права користувачам бібліотек допомогли Інтернет-години, Інтернет-подорожі, перегляди мультфільмів, та інформаційні мікси.

З метою формування правової свідомості, системи правових уявлень і переконань, в ПК ім. В.М. Сосюри для учнівської молоді мікрорайону відбувся усний журнал «Права свої знай, обов’язки не забувай!» з показом пізнавальних мультиплікаційних фільмів.

З метою поінформованості дітей та молоді про їх конституційні права та обов’язки, можливості їх реалізації та захисту, в школах естетичного виховання відбулись класні години «Всі діти мають право на любов», «В країну прав» та «Права свої знай».

Крім того в Привільській ДШМ усі бажаючі мали змогу переглянути виставку робіт учнів образотворчого мистецтва «Права дитини — головна турбота країни».

Відділ культури Лисичанської міської ради