Україна очима дітей із зони АТО

Під такою назвою 25 грудня за підтримки Всеукраїнської громадської молодіжної організації «Молодіжний Рух «Здорова Україна» у м. Київ відбувся Всеукраїнський конкурс художньої творчості серед учнів художніх шкіл і художніх відділень шкіл мистецтв Луганської і Донецької областей, а також учнів — переселенців із зони АТО. В конкурсі взяли участь роботи учнів художнього відділу Лисичанської ДШМ № 1 та Привільська ДШМ.

Серед переможців конкурсу Дар’я Одайник (викладач Ольга Агафонова), Катерина Махінько (викладач Ольга Агафонова) та Катерина Курдибайло (викладач Наталія Мельникова), Тетяна Кулявушкіна та Юлія Черв'к (викладач Олена Шапарь), для яких подарунком за перемогу стала поїздка на зимові канікули до Карпат.

Найближчим часом арт-виставка «Україна очима дітей», яка складається з 60 кращих робіт, відкриється у Дарницькій адміністрації, Київській міській державній адміністрації та у Національному музеї Тараса Шевченка, а також й надалі буде експонуватися у великих містах України та країнах Європи.

Відділ культури Лисичанської міської ради