Вітаємо переможців вокального конкурсу "Квітка душа"

Традиційно, на початку грудня в міському Палаці культури відбувся регіональний вокальний конкурс «Квітка душа», присвячений пам’яті Ірини Томко.

Цього року кордони конкурсу розширилися. До числа учасників приєдналися конкурсанти з міст: Одеса, Новопсков, Бахмут, Троїцьк, Рубіжне.

На заході були присутні почесні гості: міський голова Сергій Шилін та його заступник Ігор Ганьшин. На початку програми Сергій Шилін привітав усіх присутніх та побажав всім учасникам творчих успіхів та перемог!

Шостий регіональний вокальний конкурс «Квітка душа-2017» був присвячений естрадній пісні, адже вона була невід’ємною складовою життя Ірини Томко. Виступи конкурсантів перетворили цей день на справжнє свято молодості та краси, творчості та таланту.

Конкурс оцінювало професійне журі до складу якого увійшли: голова жури — керівник народного чоловічого вокального ансамблю «Обрій» Борис Малишев, викладач естрадного співу Рубіжанської міської дитячої школи мистецтв Аліна Андрєєва, спеціаліст відділу культури Лисичанської міської ради Юлія Філенко та переможниця вокального конкурсу «Квітка душа-2016» Марія Зубанова.

За результатами конкурсу призові місця розподілилися наступним чином.

у І віковій категорії (від 6 до 9 років):

Гран-прі — Софія Ажипа (Лисичанська ДМШ №2, викладач М. Шинкаренко);

І місце — Юлія Герасимюк (Лисичанська ДМШ №2, викладач М. Шинкаренко);

ІІ місце — Софія Шушура (Новопсковська школа мистецтв, викладач Н.Шморгун);

ІІІ місце — Анастасія Небрачна «Одеський центр дитячої та юнацької творчості», керівник М. Зайцева).

У ІІ віковій категорії (від 10 до 14 років):

Гран-прі —Анастасія Деменьєва (Лисичанська ДМШ №2,керівник О. Пєхота);

І місце — Марія Мірошниченко (Новопсковська школа мистецтв, викладач Н. Шморгун);

ІІ місце — Дар’я Несвіт (Новопсковська школа мистецтв, викладач Н. Шморгун);

ІІІ місце — Іван Мустафа (Лисичанська ДМШ №2, викладач М. Шинкаренко).

У ІІІ віковій категорії (від 15 до 20 років):

Гран-прі — Лілія Жиділова (Лисичанський педагогічний коледж Луганського національного університету ім. Т.Шевченка, керівник Т. Гарбузюк);

І місце — Лоліта Глотова (Лисичанський педагогічний коледж Луганського національного університету ім. Т.Шевченка, керівник Т. Гарбузюк);

ІІ місце — Дмитро Дідора (Луганський державний медичний університет, керівник М. Соловйова);

ІІІ місце — Наталя Костікова (Новодружеська дитяча школа мистецтв, викладач Н. Костікова).

Окрім того, за оригінальність та душевність виконання була відмічена Марія Фролова (Троїцький районний будинок культури, керівник А. Бойко). Спеціальним подарунком від родини Ірини Томко була нагороджена Софія Шушура (Новопськовська школа мистецтв, керівник Н. Шморгун).

Всі учасники конкурсу були нагороджені грамотами за участь, а переможці отримали на згадку про вокальний конкурс кришталеві квіти лотосу, цінні та солодкі подарунки.

Слід зазначити, що конкурс пройшов за підтримки міського голови Сергія Шиліна та депутата Лисичанської міської ради, голови політичної партії «За життя» в м. Лисичанську Андрія Ажипи. Спонсорами конкурсу стали мережа кондитерських магазинів «Кураж» та Міжнародна організація з Міграції.

Відділ культури Лисичанської міської ради