Вітаємо лисичан - переможців та призерів Міжнародного конкурсу-фестивалю «Сузір'я Святогір'я»!

3 та 4 березня зразковий хореографічний колектив «Барвінок» (кер. Валентина Самбурова), учні класу естрадного вокалу та учні художнього відділу Лисичанської ДШМ № 1 взяли участь у ХIV Міжнародному конкурсі—фестивалі «Сузір’я Святогір'я», який відбувся у м. Слов’янськ.

Зразковий хореографічний колектив «Барвінок» представив шість яскравих, оригінальних хореографічних постановок та за результатами конкурсу отримав Гран-Прі та 5 перших місць.

Учні художнього відділу представили по 2 роботи на вільну тему. В своїх малюнках діти зобразили пейзажі рідного краю, натюрморти з чудовими квітами, сюжетні композиції на побутові та святкові теми та ілюстрації до літературних творів. Колекція робіт учнів була різноплановою, виразною, цікавою та виконаною на високому рівні. Лисичанські учні посіли наступні місця:

І місце — Єлизавета Арефьєва; Дар’я Одайник (ІV вікова категорія, викладач Ольга Агафонова); Поліна Устюгова (ІІІ вікова категорія, викладач Анжеліка Горбачик);

ІІ місце — Дана Захаровська; Марія Мащенко (ІІІ вікова категорія, викладач Анжеліка Горбачик); Аліна Лопатіна (ІІІ вікова категорія, викладач Ольга Тєлушкіна).

Учні викладача Любові Штро з класу естрадного вокалу Ілона Сердюк та Ярослава Дайнеко посіли ІІІ місця.

Щиро вітаємо учнів та викладачів Лисичанської ДШМ № 1!

Відділ культури Лисичанської міської ради

Одайник Даря. Жнива . Льон