Лисичанка Марія Казьміна взяла участь у третьому Всеукраїнському фестивалі-показі етнічного й стилізованого одягу

28 та 29 липня молода майстриня клубу «Райдуга талантів» Марія Казьміна взяла участь у третьому Всеукраїнському фестивалі-показі етнічного й стилізованого одягу та аксесуарів «Аристократична Україна», який відбувся на території історико-культурного комплексу Замок-музей Радомишль.

На етнофешншоу Марія привезла жіночі аксесуари, зроблені в національному українському стилі: браслети, сережки, ґердани, намисто для дівчат та жінок, віночки тощо. Марія була єдиною майстринею, яка представляла наше місто на такому видовищі.

Впродовж дня глядачі мали змогу ознайомлюватися із колекціями одягу від дизайнерів Модного дому «RITO», мережі магазинів «Синій Льон», міні-колекцією молодих дизайнерів Орисі та Мирослави Зубачик зі Львова, а ще під час показів були представлені стилізовані жіночі аксесуари ручної роботи — сумки, віночки, пояси та прикраси. Родзинкою фестивалю став вихід моделей у автентичному одязі, який носили наші пращури на Донеччині та Волині, а також в національному вбранні таких країн як Малайзія та Південна Корея.

Відділ культури Лисичанської міської ради