У кінотеатрі «Дружба» триває робота над створенням мультифункціонального центру

Другий рік поспіль, за підтримки Лисичанського міського голови та міської ради, команда проекту «Метамісто: Схід» з м. Києва (ГО «Гараж Генг», Formografia design studio) та ГО «Street Culture» з м. Харків продовжують у кінотеатрі «Дружба» роботу над створенням мультифункціонального центру — урбан-простору «Дружба» на базі скейт-парку.

За фінансової підтримки проекту «Зміцнення громадської довіри (UCBI II)», що фінансуються Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) цього року заплановано виконати роботи по будівництву додаткових фігур та мобільних конструкцій для різних видів вуличних культур (стріт-бол, паркур, вуличні танці); благоустрою вуличного простору біля входу в урбан-простір; створенню зони для відпочинку та відвідувачів.

Урочисте відкриття оновленого скейт-парку заплановано на 29-30 вересня 2018 року під час проведення ІІ фестивалю DruzhbaFest, в рамках якого відбудуться воркшоп з планування хабу, у якому поєднуватимуться різні сфери: освіта, дозвілля, конференц-послуги, репетиційна база та інше; презентація напрацювань та архітектурний проект для простору другого поверху кінотеатру.