До Лисичанська завітали представники громадської платформи «My Stanytsia Hub» зі Станиці Луганської

 З 18 по 20 січня, в межах навчального туру з обміну досвідом, до мережі хабів нашого міста «MyFoxHub» завітали представники громадської платформи «My Stanytsia Hub» зі Станиці Луганської.

Розпочався тур із зустрічі гостей з представниками відділу культури, молоді та спорту, управління освіти Лисичанської міської ВЦА у BIBLIOHUB.

Надалі, протягом 3-х днів, представники мережі хабів BIBLIOHUB, FREEDOMHUB, GC-HUB знайомили колег зі Станиці Луганської з функціональними просторами та можливостями хабів.

 

 Учасники зустрічі обговорили питання реалізації та розвитку хабів в сучасних умовах, поділились здобутками і шляхами виходу із проблемних ситуацій. Найбільше гості цікавились досвідом роботи із залученням молоді, ведення документації та послугами, що надаються. Також поділились досвідом проведення культурно-мистецьких заходів та неформатних івентів, розповіли де шукати цікавих спікерів та як організовувати заходи з використанням інструментів онлайн-зв’язку.

Крім того, презентували роботу новітніх клубів за інтересами та діяльність медіа-просторів. Гостям дуже сподобався формат цих презентацій, адже вони мали змогу поспілкуватись з модераторами клубів, дізнатись всі нюанси організації та проведення занять і навіть спробувати себе в ролі учасників клубів: попрацювати з 3D ручкою та запустити 3D принтер, покерувати робомашинкою та відчути себе справжнім відеооператором в медіа-просторі, роздивитись фотороботи та ознайомитись з соціальними буклетами та плакатами.

Важливим елементом навчань стало і налагодження комунікації в команді – через вирішення спільних завдань, наприклад, разом танцювати на віртуальній танцювальній платформі «Just Dance», або пограти у Quizizz гру.

На згадку гостям були вручені пам’ятні подарунки від мережі хабів нашого міста.

Нагадаємо, що мережу молодіжних хабів «MyFoxHub» у м.Лисичанськ відкрито завдяки перемозі в проєкті USAID «Демократичне врядування у Східній Україні» у партнерстві з Лисичанською міською військово-цивільною адміністрацією.

Відділ культури Лисичанської міської ВЦА