У Лисичанську до Дня Соборності України пройшла квест-гра "Єднання - запорука миру, злагоди та процвітання"

За ініціативою міської дитячої організації «ДОЛЯ» Лисичанського центру позашкільної роботи зі школярами та молоддю та підтримки відділу освіти Лисичанської міської ради 22 січня, в День Соборності України, у ЦПРШМ пройшла квест-гра «Єднання — запорука миру, злагоди та процвітання». Участь у змаганнях на ерудованість, спритність, кмітливість взяли 21 команда загальноосвітніх шкіл міста. Головне завдання, яке стояло перед квесторами — зібрати карту України, пройшовши 10 ключових пунктів з відповідними завданнями за власним маршрутом.

Непросто було юним знавцям дізнатися і про місце знаходження кожного пункту. Адже всі вони були ретельно зашифровані. За шифром крилися знайомі для школярів культурні та соціально значущі об’єкти, які у повсякденному житті чимало хто з гравців не раз відвідував (ДЮСШ, музична школа, музей гірничої справи, гуртки ЦПРШМ, редакція газети «Новий путь», РАГС).

Під час забігу квестори продемонстрували свої знання з історії України, нашого славетного шахтарського міста, традицій, духовних надбань українського народу, перевірили знання з прав людини, говорили про досягнення української культури, спорту, дізналися купу цікавинок про національну кухню.

Крім швидкості враховувались і якість виконання завдань. На кожному пункті команди отримували бали, які в підсумку додавались до часу проходження маршруту учасниками квест. В результаті перемогу здобули команди квесторів багатопрофільної гімназії та школи № 24. Друге місце вибороли знавці команд шкіл №№ 18 та 13. Третє місце зайняли команди шкіл №№ 29 та 30.

Та найголовніше — це, напевно, не перемога, як стверджують учасники, а заряд позитивних емоцій, гарний настрій, який панував впродовж усієї гри.

Лисичанський центр позашкільної роботи зі школярами та молоддю