"Різдвяне диво"

Під такою назвою, 22 грудня, у виставковій залі міського краєзнавчого музею відбулося урочисте відкриття виставки робіт майстрів декоративно-ужиткового мистецтва народного клубу «Лівша».

У заході взяли участь методист ЛОЦНТ Наталія Стрєльцова, майстри декоративно-ужиткового мистецтва, учнівська молодь, а також мешканці та гості міста.

Зазначимо, що увазі відвідувачів представлені понад 120 робіт майстрів декоративно-ужиткового мистецтва з міст Лисичанськ та Рубіжнє на Новорічну і Різдвяну тематику, виконані в різноманітних техніках: вишивка, печворк, канзаши, в’язання, виготовлення сувенірів та ін. Всього у виставці взяли участь 21 майстер декоративно-ужиткового мистецтва серед яких Лариса Лисицька (художній розпис), Олена Богомолова (декупаж, вишивка, бісерне плетіння), Світлана Тєлушка (бісер, вишивка стрічками), Ольга Лихачова (комбінована техніка), Леонід Терещенко (скульптура з дерева), Тетяна Медвєдєва (вишивка) та інші.

Під час заходу Наталія Стрєльцова подякувала майстрам та працівникам музею за підтримку та популяризацію декоративно-ужиткового мистецтва в місті Лисичанську та нагородила майстрів почесними грамотами.

Приємним подарунком для гостей заходу стала Снігурка, яка завітала до краєзнавчого музею з вітаннями та подарунками.

Після офіційної частини народний майстер самодіяльного декоративно-ужиткового мистецтва Луганщини Лариса Лисицька для всіх бажаючих провела цікавий майстер-клас з виготовлення Різдвяної кози.

Наприкінці заходу для дітей був організований солодкий стіл, солодощі до якого надали магазини продуктових товарів «Смерічка», «Машенька» та «Наталі».

Відділ культури Лисичанської міської ради