У Лисичанську відбувся обласний семінар-колоквіум "Управлінські технології "Школи успіху" як ресурс інноваційного розвитку навчального закладу"

6 квітня на базі навчально-виховного комплексу «Гарант» відбувся обласний семінар-колоквіум «Управлінські технології „Школи успіху“ як ресурс інноваційного розвитку навчального закладу».

В роботі семінару взяли участь проректор з наукової роботи Луганського обласного інституту післядипломної освіти (ЛОІППО), кандидат педагогічних наук, доцент Ольга Касьянова, завідувач Кафедри управління освітою ЛОІППО, кандидат філософських наук Ганна Савонова та методисти кафедри Валентина Мартинова і Любов Савенко, начальник відділу освіти Лисичанської міської ради Тетяна Худоба, завідувач Лисичанського методичного центру Євгенія Карпова та методисти центру Галина Мороз і Вікторія Стасюк. Наші педагоги ділились досвідом та своїми напрацювання з інноваційного розвитку навчального закладу з освітянами з міст Сєвєродонецька, Рубіжного, Горська, Золотого, Старобільська, Сватове, Тошківки, Новоайдарського району.

В теоретичній частині колоквіуму учасниками було розглянуто питання круглого столу «Технології «Школи успіху».

В практичній частині освітяни мали змогу взяти участь у воркшопах «Вільний простір», «Формуємо програму семінару разом», «Прес-тур», у створенні інтерактивної газети.

Також, педагоги працювали у малих творчих групах, майстер-класах учительської паралелі «Умотивоване вчительство, яке має свободу творчості й розвивається професійно» та експертної паралелі «ІКТ-технології, технології коучингу та фасилітації в управлінні навчальним закладом».

Під час підсумкової дискусії «Особиста готовність до впровадження реформ» учасники семінару-колоквіуму шукали спільні ідеї і рішення на території «Вільного простору», ділилися враженнями під час рефлексії і вправи «Вільний мікрофон».

Проведений захід надав можливість окреслити шляхи інноваційної діяльності та продемонстрував, що фахівці загальноосвітніх закладів нашого міста впевнено і вчасно реагують на сучасні зміни в галузі освіти, готові підвищувати професійний рівень, обмінюватися й ділитися набутим досвідом.