Літо стартувало: відпочинок - 2017!

Сьогодні, 6 червня, гостинно розчинили двері для дітлахів 14 літніх мовних таборів з денним перебуванням на базах загальноосвітніх навчальних закладів №№ 2, 4, 5, 8, 12, 14, 24, 25, 26, 27, 29, 30, НВК «Гарант» відділу освіти Лисичанської міської ради.

У червні 2017 року в літніх мовних таборах мають можливість відпочити за кошти місцевого бюджету 800 дітей пільгових категорій і 165 дітей за кошти батьків.

Протягом 14 днів 965 хлопчаків і дівчаток не тільки відпочиватимуть, але й набуватимуть нових знань. Вони стануть учасниками різноманітних культурно-розважальних та пізнавальних заходів, зустрічей з цікавими людьми, спортивних змаганнь, театральних вистав, екскурсій до музеїв, бібліотеки. Також, діти матимуть можливість удосконалити знання з іноземних мов. Педагоги шкіл проводитимуть оригінальні заняття з англійської та німецької.

Окрім того, в центрі позашкільної роботи зі школярами та молоддю для дітей відбудеться розважально-ігрова програма, а в Лисичанському центрі науково-технічної творчості для учнів і молоді — чемпіонат з настільних ігор.

Відділ освіти Лисичанської міської ради