Шановні працівники дошкільних закладів міста!

Прийміть щирі вітання з вашим професійним святом — Днем дошкілля!

Виховання дітей на початку їх життєвого шляху — це не просте завдання, адже той фундамент, який закладається в нас з самого дитинства, служить нам опорою і основою в подальшому житті. Ваша кропітка праця — це справжнє мистецтво, обране за покликом серця. Ваша щоденна наполеглива та натхненна робота збагачує світ знанням, милосердям та людяністю. Завдяки вашому терпінню, мудрості та високому професіоналізму кожного дня діти з цікавістю пізнають світ, вчаться мислити та творчо розвиваються.

В цьому році спільними зусиллями Лисичанської міської ради, дитячого фонду ООН UNICEF в рамках соціальних ініціатив відкриваються нові інклюзивні групи в дитячих садочках Лисичанська. Разом з цим є можливість піклуватися та приділяти більше уваги кожній дитині, яка цього потребує. Адже діти — це наше майбутнє, і лише від нас всіх разом залежить, яким воно буде.

В цей святковий день прийміть щирі слова вдячності за вашу самовіддану та неоціненну працю. Бажаємо вам міцного здоров’я, миру, добробуту, радості від вихованців та людської вдячності. Хай кожен ваш день буде наповнений добром, щедрістю, вірою, надією та любов’ю!

Лисичанський міський голова Сергій Шилін

Лисичанська міська рада та її виконавчий комітет