Сергій Шилін взяв участь у виїзному засіданні колегії Департаменту економічного розвитку, торгівлі та туризму Луганської ОДА

Вчора, 9 серпня, міський голова Сергій Шилін взяв участь у виїзному засіданні колегії Департаменту економічного розвитку, торгівлі та туризму Луганської облдержадміністрації у м. Кремінна.

На заході були присутні заступник голови облдержадміністрації Геннадій Іваненко, директор Департаменту економічного розвитку, торгівлі та туризму Сергій Медведчук, представники ОДА, голови та представники міст, райдержадміністрацій та об’єднаних територіальних громад області.

Нагальними питаннями колегії стали: ефективна діяльність центрів надання адміністративних послуг (ЦНАП) області, залучення інвестицій у регіональний розвиток та пріоритети інвестиційної політики на місцях. Тема кожної доповіді мала живе обговорення та дискусію серед учасників заходу.

Окрім того, в рамках заходу пройшов семінар-нарада з питань проектного менеджменту та стратегічного планування, організований Луганським відокремленим підрозділом установи «Центр розвитку місцевого самоврядування» спільно з Департаментом економічного розвитку, торгівлі та туризму, у якому взяли участь заступник Лисичанського міського голови Максим Головньов, начальник управління економіки Лисичанської міської ради Олександр Некрасов та заступник головного лікаря ЦМЛ ім. Титова Наталя Коверга.