Трагічно загинув молодший сержант, наш земляк Дмитро Михайлович Український

Лисичанська міська рада та її виконавчий комітет глибоко сумують з приводу трагічної загибелі молодшого сержанта військової служби за контрактом, нашого земляка Дмитра Михайловича Українського.

39-ти річний лисичанин, Дмитро Михайлович, мужній боєць батальйону «Луганськ-1», боєць БПОП, військовослужбовець 24-ї механізованої бригади, загинув 8 серпня 2018 року, під час виконання бойового завдання за призначенням у складі сил та засобів ООС на Горлівському напрямку. Виявивши витримку і безстрашність у боротьбі, він був до останньої хвилини вірний військовому обов’язку та присязі. Нажаль, Дмитро віддав за рідну Батьківщину найцінніше — своє власне життя.

Саме завдяки таким мужнім та героїчним військовослужбовцям над нашими головами сьогодні світить сонце та є величезні сподівання на мир у всій Україні. Саме завдяки таким відважним і сильним духом солдатам, які захищають нашу Батьківщину, маємо надію подолати труднощі і відновити мир і гармонію в нашій країні.

Колеги та друзі знали Дмитра як чесну, порядну справедливу людину з глибоким відчуттям патріотизму та любові до Батьківщини.

Світла йому пам’ять.