Заняття з протимінної безпеки пройшло у Лисичанській міській раді

Сьогодні, 9 жовтня, в Лисичанській міській раді пройшло заняття з протимінної безпеки яке провели представники Благодійної організації «Благодійний фонд «Швейцарський фонд з протимінної діяльності FSD в Україні» у рамках проекту «Інформування про мінну небезпеку та небезпеку ВЗВ (ІМН)».

У заході взяли участь керівники та співробітники структурних підрозділів Лисичанської міської ради, підприємств, установ, організацій різної форми власності міст Лисичанськ, Новодружеськ та Привілля.

На території Луганської та Донецької областей вже п’ятий рік поспіль йдуть воєнні дії. Гинуть люди... Залишаються снаряди та міни, що тихесенько лежать в землі і «чекають» свого часу. І часто в засобах масової інформації можна прочитати про травмування або навіть смерть від таких от «сюрпризів» мирного населення, — зазначили організатори заходу починаючи презентацію.

З метою зниження ризику ураження від мін та боєприпасів, що не вибухнули, підвищення обізнаності населення, представники FSD в Україні в достатньо цікавій формі розповіли присутнім про види мінних пристроїв, знаки на місцевості, що повідомляють про небезпеку, правила поведінки у разі потрапляння в подібну небезпечну ситуацію.

Інформаційнонасичене заняття пройшло з користю для кожного. А після, слухачі отримали відповіді фахівців на всі хвилюючі питання.