Протидія булінгу: попередження жорстокості та насилля у дитячому середовищі

За такою темою вчора, 20 березня, у Лисичанській міській дитячо-юнацькій спортивній школі відбувся семінар для тренерів-викладачів, вихованців та їх батьків. Захід було організовано відділом у справах сім’ї, молоді та спорту Лисичанської міської ради (далі — відділ) з метою недопущення та попередження негативних проявів насильства у дитячому середовищі.

Захід провела заступник директора з навчально-виховної роботи ЛСШ І-ІІІ ступенів № 8 Вікторія Науменко за участю представників патрульної поліції та Лисичанського відділу поліції.

Під час заходу присутні дали визначення поняттям «булінг», «шкільний булінг», «насилля»; розглянули випадки оптимізації стосунків у середовищі і недопущення випадків булінгу (насильства), розробили алгоритм дій при виникненні булінгу в навчальному закладі. Також ознайомилися з теоретичними засадами соціально-економічних викликів і проблем в дитячому середовищі — булінг у навчальному закладі: причини, наслідки, допомога.

Учасники семінару поповнили свій багаж знань пізнавальною і корисною інформацією, яку зможуть використовувати у своїй подальшій діяльності та отримали буклети з порадами щодо протистояння булінгу.

Нагадаємо, що булінг — це специфічна форма агресивної поведінки, коли дитина повторно чи постійно зазнає негативних дій з боку одного чи групи осіб.

За матеріалами відділу у справах, сім’ї, молоді та спорту Лисичанської міської ради