У Лисичанську пройшла урочиста церемонія підняття Державного Прапора України

Сьогодні, 23 серпня, до свята Державного Прапора України та напередодні Дня незалежності України, біля меморіального комплексу «Пам’ять» пройшов урочистий мітинг та церемонія підняття синьо-жовтого стяга, що є символом нашої країни, втіленням національної єдності, честі та гідності, традицій державотворення, історії та сьогодення.

В заході взяли участь керівництво міста, співробітники органів місцевого самоврядування та органів державної влади, представники депутатського корпусу, закладів освіти, культури та охорони здоров’я, громадськість, молодь та мешканці міста.

Керуючий справами Олександр Савченко привітав учасників урочистого мітингу з державними святами: Днем Прапора та 28-ю річницею незалежності нашої держави та зазначив, що наша країна — Україна повинна бути незалежною, сильною та успішною державою.

До привітань приєднався військовий комісар Лисичанського міського військового комісаріату Андрій Віннік.

Право урочистого підняття Державного Прапора України в Лисичанську було надано керуючому справами Олександру Савченку та військовому комісару Андрію Вінніку.

Заходи продовжились покладанням квітів до пам’ятних знаків загиблим військовослужбовцям — командиру військової частини 3011 Нацгвардії України генерал-майору Олександру Радієвському, полковнику Павлу Сницару, солдату Ігорю Коцяру та до пам’ятного знаку загиблим військовослужбовцям 24 окремої механізованої бригади — майору медичної служби Сергію Рокіцькому, солдату Павлу Лейбі та підполковнику, начальнику протиповітряної оборони 51 окремої механізованої бригади Василю Спасьонову.

Фото у фотогалереї (23 шт.)

Запрошуємо мешканців та гостей міста відвідати цикл заходів з нагоди державних свят, а саме:

23 серпня:

— о 17.00 святковий концерт духового оркестру «Моя Україна» у ПК «Діамант»;

— о 18.00 святковий концерт «З Україною в серці» у ПК ім. В.М. Сосюри;

24 серпня:

— о 10.00 відкритий чемпіонат міста Лисичанська з айкідо, який проходитиме за адресою: вул. Європейська, 87;

— о 18.00 святковий концертно-розважальний захід «Я славлю свою Україну» за участі військового оркестру військової частини А2062 в рамках концертного туру «Марш незалежності» та творчих колективів міста на площі Перемоги.