Лисичанка Ірина Миколаївна Рябцева отримала почесне звання «Мати-героїня»

Відповідно до Указу Президента України від 08 травня 2020 року № 170 лисичанка Ірина Миколаївна Рябцева, яка народила і виховала 6 дітей, отримала почесне звання «Мати-героїня».

Жінкам, які народили та виховали до восьмирічного віку п’ятьох і більше дітей, у тому числі дітей, усиновлених у встановленому законодавством порядку, враховуючи вагомий особистий внесок у виховання дітей у сім’ї, створення сприятливих умов для здобуття дітьми освіти, розвитку їх творчих здібностей, формування високих духовних і моральних якостей, присвоюється почесне звання «Мати-героїня».

Протягом 2015-2020 років 7 жінкам, які мешкають у мм. Лисичанск, Привілля, Новодружеськ, присвоєно почесне звання «Мати-героїня». Відповідно до положення про почесне звання жінкам виплачується одноразова винагорода у десятикратному розмірі прожиткового мінімуму, встановленого для працездатних осіб. Таким чином, у 2020 році сума становитиме 21020 грн.

Відзначимо, щорічно 15 травня відзначається Міжнародний день сім’ї. Це свято було проголошено резолюцією Генеральної Асамблеї ООН у 1993 році, усвідомлюючи роль сім’ї в житті суспільства.

З родини починається життя людини, тут вона формується як особистість. Сім’я — джерело любові та поваги. Будучи основою суспільства, вона залишається берегинею культурних традицій, загальнолюдських цінностей і наступності поколінь.

Вітаємо усі родини зі святом!

Відділ у справах сімї, молоді та спорту Лисичанської міської ради