23 серпня - День Державного Прапора України

Щорічно напередодні Дня незалежності України ми відзначаємо День Державного Прапора України.

У 1992 році Верховна Рада України присвоїла одному з найстаріших символів нашої країни — синьо-жовтому стягу — статус Державного Прапора.

Це свято — данина поваги багатовікової історії українського державотворення, символіки незалежної України — символіки настільки ж древньої, як і сама історія нашої країни. Синій і жовтий кольори державного прапора — кольору мирного неба і багатої ниви — були основними в народних обрядах, з ними пов’язана багатовікова боротьба за незалежність України. Під синьо-жовтим прапором український народ здійснив віковічну мрію про державність і соборність.

Патріотизм, любов до Батьківщини, почуття національного єднання лунає в серці кожного українця, коли звучить Державний гімн і майорить жовто-синій стяг.

Шановні мешканці міста!

Вітаю з Днем Державного Прапора України! Бажаю миру та злагоди, міцного здоров’я та щедрої долі, любові та сімейного благополуччя, успіхів у справах та починаннях. Нехай ваші серця будуть сповнені гордістю за нашу державу, прагненням до єднання та порозуміння, а джерело віри, надії та любові до України буде невичерпним.

Зі святом!

Керівник військово-цивільної адміністрації міста Лисичанськ Олександр Заїка