Моя велична Україна

Під такою назвою вчора, 24 серпня, з нагоди 29-ї річниці незалежності України на площі Перемоги відбувся святковий захід.

Святкування почалося з параду вишиванок, під час якого мешканці міста разом із керівником військово-цивільної адміністрації міста Лисичанськ Олександром Заїкою урочистою ходою пройшли від меморіального комплексу «Танк» до площі Перемоги, де разом заспівали Державний Гімн.

Продовжився захід запальними танцювальними та вокальними номерами у виконанні співробітників та вихованців палаців культури міста. Одночасно з цим творчі колективи закладів культури запрошували висловити побажання рідній Україні, додати на карту країни свої імена та зробити фото у святкових фотозонах, а майстри декоративно-ужиткового мистецтва пропонували лисичанам зроблені власноруч вироби.

Також, цього дня, керівник ВЦА міста Лисичанськ Олександр Заїка взяв участь у обласних заходах до Дня незалежності України, де очільник міста відвідав виставку майстрів декоративно-ужиткового мистецтва, на якій, зокрема, були представлені й вироби лисичанських майстринь.

Фото у фотогалереї (27 шт.)