У Лисичанську розпочалась навчальна сесія з формування бізнес-ідей, стартапів та розробки бізнес-планів

Сьогодні, 2 жовтня, у Лисичанську з метою зміцнення потенціалу і посилення підприємницької діяльності внутрішньо переміщених осіб та місцевого населення в місті розпочалася п’ятиденна навчальна сесія з формування бізнес-ідей, стартапів та розробки бізнес-планів у Луганській, Донецькій та Запорізької областях.

Зазначимо, що захід ініційований Програмою ООН із відновлення та розбудови миру, за фінансової підтримки Європейського Союзу (ЄС), Європейського інвестиційного банку (ЄІБ), Посольства США в Україні, а також урядів Великої Британії, Данії, Канади, Нідерландів, Німеччини, Норвегії, Польщі, Швейцарії, Швеції та Японії та відбувся за сприяння військово-цивільної адміністрації міста Лисичанська та особисто її керівника — Олександра Заїки, а також Лисичанського міського центру зайнятості.

Протягом п’яти днів 28 представників територіальної громади міста Лисичанськ будуть навчатись розпочинати, відновлювати або розширювати свій бізнес, створювати бізнес-плани; знайомитись з перспективними сферами ділової активності в цільових регіонах.

Набутті під час тренінгу навички, необхідні слухачам для доступу до грантів і кредитів, що надаються різними фінансовими установами та програмами технічної допомоги в цільових регіонах. Участь в навчальній програмі передбачає детальну розробку щонайменше одного бізнес-плану кожним слухачем тренінгів на основі обраних бізнес-ідей. Кожному слухачеві буде надана можливість представити та захистити свій бізнес-проєкт перед групою та отримати зворотний зв’язок від тренерів-експертів.

Сподіваймось, що проведена навчальна сесія буде сприяти пожвавленню підприємницької активності в місті.