В Лисичанську відкрито мережу молодіжних платформ «МІЙ FOX HUB»

Сьогодні, 13 лютого, у місті Лисичанськ відкрили три молодіжних платформи «МІЙ FOX HUB». Це мережа з трьох просторiв: BIBLIOHUB у центральній бібліотеці Лисичанської централізованої бібліотечної системи, FREEDOMHUB в ПК ім. В. Сосюри, та GENERATION CENTRHUB у міському палаці культури.

У заході взяли участь перший заступник керівника військово-цивільної адміністрації (далі — ВЦА) міста Лисичанськ Ольга Венгер, начальник управління культури, національностей, релігій та туризму Луганської обласної державної адміністрації Аліна Адамчук, начальник відділу культури ВЦА м. Лисичанська Людмила Ткаченко, поважні гості, завдяки яким цей проєкт став реальністю — регіональний директор проєкту USAID «Демократичне врядування у Східній Україні» в Сєвєродонецьку Нурул Рахимбеков та менеджерка по грантам та субконтрактам проекту USAID «Демократичне врядування у Східній Україні» в Сєвєродонецьку Наталія Губенко, а також громадськість та творча молодь.

Ольга Венгер подякувала партнерам — Агентству США з Міжнародного розвитку та проєкту USAID «Демократичне врядування у Східній Україні», — за підтримку та можливість створення у місті сучасних і необхідних молодіжних просторів. Завдяки партнерам простори отримали сучаснi меблі та інформаційно-комунікаційну техніку, офісне, медійне та музичне обладнання для проведення навчальних, соціальних та культурних подiй. А Лисичанська ВЦА в свою чергу надала приміщення, забезпечила їх сучасний ремонт та створила додатковi робочi мiсця для забезпечення якісної діяльності молодіжних платформ. Зазначимо, що загальна вартicть проєкту складає понад три мільйони гривень.

В свою чергу Людмила Ткаченко зазначила, що платформи будуть відкритими не лише для молоді, але й для всіх жителів Лисичанська та прилеглих населених пунктів, і будуть виконувати роль простору для залучення громади до неформальної освіти, проведення соціальних та культурних заходів, громадських обговорень та якісного проведення дозвілля. Також Людмила Вікторівна подякувала фахівцям відділу культури, керівникам закладів культури та колективам, які долучилися і підтримали ініціативу створення молодіжних просторів. 

До привітань долучилась й Аліна Адамчук, яка також подякувала усім, хто подарував дітлахам та молоді можливість і розвиватись, і розважатись, поєднувати і розваги, і пізнання чогось нового. «Я впевнена, що наші діти та молодь, зроблять ті рухи, що змінять нашу країну», — підсумувала Аліна Олексіївна.

«В рамках нашого проекту, я вважаю, важливо приділяти увагу молоді, надавати їй нові можливості. Демократичне врядування передбачає активну участь усіх громадян. І молодь є, напевно, однією з важливих груп активного громадянського населення. Тому в партнерстві з різними органами влади ми і реалізуємо такі проекти», — зазначив Нурул Рахимбеков. «Дякую організаторам. Вперед! І велике спасибі за партнерство!», — підсумував регіональний директор проєкту USAID «Демократичне врядування у Східній Україні».

Відвідати молодіжні хаби можуть усі бажаючі. Платформи знаходяться за адресами: м. Лисичанськ, пр. Перемоги, 94, вул. Героїв Сталінграду, 1, та вул. Красна, 30. Всi три платформи об’єднані в єдиний веб-сайт, де можна дізнатися розклад роботи, новини та анонси найближчих подій — myfoxhub.in.ua.

*****
Створення та відкриття нових молодіжних платформ «МІЙ FOX HUB» стали можливими завдяки щирiй пiдтримцi американського народу, наданiй через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID).

Нагадаємо, що для відвідувачів доступна коворкінг-зона, оснащена сучасними офісними меблями та інформаційно-комунікаційним обладнанням для комфортної роботи і навчання, проведення дискусій та освітніх заходів. Лаунж-зони обладнанi зручними диванами та кріслами, телевізором, гітарами, настільними іграми для проведення дозвілля, спілкування та соціалізації, чи проведення соціальних та культурних заходів. В ігрових зонах є аерохокей, столик для пісочної анімації та пазли. Для любителів моделювання працюватиме клуб робототехніки з вiдповiдними наборами та 3D принтерами. Дві молодіжні платформи у центральній бібліотеці та палацi культури ім. Володимира Сосюри мають медіа-зони, оснащені сучасним медіа-обладнанням для ведення блогів, створення соціальних відео та новин, проведення інтерв’ю та створення власного каналу на YouTube про життя молоді у Лисичанську. Всi три платформи обʼєднані в єдиний вебсайт — https://myfoxhub.in.ua/.

Фото у фотогалереї (51 шт.)