Привітання керівника військо-цивільної адміністрації міста Лисичанськ Олександра Заїки з 8 Березня

 Любі жінки!

У Міжнародний жіночий день найсвітліші побажання, найщиріші слова вдячності та захоплення лунають тільки для вас – берегинь всього найдорожчого та найціннішого, що є в людини.

Жінка поєднує в собі ніжність і твердість, мудрість і вічну молодість, у неї досить сил, щоб брати активну участь у всіх сферах нашого життя, наповнювати затишком будинок та оточувати турботою близьких.

Завдяки їй вирішуються найскладніші конфлікти, здійснюються подвиги і триває життя на землі.

 Сьогодні важко назвати хоч одну сферу діяльності, де б не працювали жінки, адже неможливо уявити собі професію без чарівних посмішок, дбайливих рук і небайдужих жіночих сердець. У будні сьогодення ми часто не помічаємо, скільки прекрасних, розумних та самовідданих жінок працює на добробут та розвиток нашого рідного міста.

Шановні жінки! Дякую вам, що йдете по життю поруч з нами, підтримуєте добрим словом, допомагаєте мудрою порадою та надихаєте на нові звершення і перемоги.

Нехай любов та щастя ніколи не покидають вас, рідні та близькі завжди оточують турботою та увагою, а прекрасні почуття дарують натхнення для нових творчих успіхів та життєвих перемог!