У Лисичанську притягнуто до адміністративної відповідальності чотирьох громадян

Сьогодні, 11 березня, відбулось засідання Адміністративної комісії при військово-цивільній адміністрації (далі — ВЦА) міста Лисичанськ Луганської області під головуванням заступника голови комісії Світлани ШЕНЬКАРУК.

Під час засідання було розглянуто 4 протоколи про адміністративні правопорушення, складені відділом споживчого ринку ВЦА м. Лисичанська за скоєння правопорушень, передбачених статтею 152 Кодексу України про адміністративні правопорушення, а саме: порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів, правил благоустрою території населених пунктів.

Варто зауважити, що порушення, передбачені вищезазначеною статтею тягнуть за собою накладення штрафу на громадян від двадцяти (340 грн.) до вісімдесяти (1360 грн.) неоподатковуваних мінімумів доходів громадян і на посадових осіб, громадян — суб’єктів підприємницької діяльності — від п’ятдесяти (850 грн.) до ста (1700 грн.) неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

За результатами розгляду до адміністративної відповідальності притягнуто 4 особи та накладено адміністративне стягнення у вигляді штрафу на суму 2550 грн.

Адміністративна комісії при ВЦА м. Лисичанськ