Урочисті заходи біля пам'ятного знаку загиблим військовослужбовцям Національної Гвардії України

Урочисті заходи з нагоди 7-ї річниці визволення Лисичанська від незаконних збройних формувань продовжились біля пам’ятного знаку загиблим військовослужбовцям Національної Гвардії України генерал-майору Олександру Радієвському, полковнику Павлу Сницару і солдату Ігорю Коцяру.

Тут, на місці загибелі славних синів України, зібрались керівництво області та міста, керівництво та військовослужбовці Збройних Сил України, представники громадських організацій, засобів масової інформації, мешканці та гості міста.

Заупокійне богослужіння за загиблими військовослужбовцями у 2014 році провели капелан 16 полку охорони громадського порядку Національної гвардії України ім. генерал-майора Олександра Радієвського, протоієрей отець Костянтин, військовий капелан Луганського прикордонного загону імені Героя України полковника Євгена Пікуса Отець Володимир та настоятель Храму Покрови Пресвятої Богородиці Української греко-католицької церкви отець Сергій.

Вітаючи учасників мітингу з 7-ю річницею визволення міста, начальник штабу — перший заступник командувача Об’єднаних Сил, генерал-майор Володимир Кидонь зазначив, що великою ціною життів-патріотів України вдалось вирвати українські міста з рук найманців-окупантів.

«Липневі події 2014 року підтверджують, що в гарті бойових випробувань наші співвітчизники зміцнюють свій бойовий дух. Виявляють героїзм і самопожертву, а патріотизм являється тією рушійною силою, яка веде вперед у визволенні рідної землі.

Ми схиляємо голови перед патріотами України, героями України, перед воїнами, перед мешканцями міста Лисичанськ. Перед тими громадянами, які по поклику свого серця стали на захист різної землі», — підсумував Володимир Іванович.

В свою чергу керівник Лисичанської міської військово-цивільної адміністрації Олександр Заїка подякував всім, хто своєю мужністю та героїзмом повернув до нашого міста мирне життя, а також всім, хто своєю відданістю, щоденною працею, талантом і енергією робить неоціненний внесок у розвиток громади.

До привітань також долучились заступник командувача Об’єднаних Сил полковник Роман Козаченок, перший заступник голови Луганської обласної державної адміністрації Олексій Смирнов, голова «Асоціації ветеранів війни, учасників бойових дій та волонтерів АТО Луганської області» Олександр Свістула.

Мати загиблого військовослужбовця НГУ Ігоря Коцара — Світлана Коцар подякувала присутнім побратимам сина, усім військовослужбовцям та мешканцям міста за те, що пам’ятають та шанують.

Хвилиною мовчання, триразовим салютом та покладанням квітів на знак пошани та вічної пам’яті до підніжжя пам’ятного знаку урочистий мітинг закінчився.

Далі автоколона вирушила до наступної, запланованої у низці урочистих заходів, зупинки.