У Лисичанську відкрито меморіальну дошку Зінаїді Матвіївні Воробйовій

 Сьогодні, 2 вересня, під час святкування Дня міста та 78-ї річниці визволення Лисичанська від фашистських загарбників відкрили меморіальну дошку Почесному громадянину міста Лисичанськ, учаснику Другої світової війни Зінаїді Матвіївні Воробйовій. Знак пошани був встановлений на будівлі Центру первинної медико-санітарної допомоги №1, де Зінаїда Матвіївна пропрацювала 26 років дільничною медичною сестрою.

У заході взяли участь керівництво громади на чолі з Олександром Заїкою, колектив Центу первинної медико-санітарної допомоги №1, ветеранські активісти, мешканці міста.

 

 «Я дуже радий, що сьогодні мені випала честь брати участь у відкритті меморіальної дошки учаснику бойових дій Другої світової війни. Людині, яка вкладала свою працю і талант, сили і енергію у порятунок життя та здоров’я людей», - зазначив Олександр Сергійович.

«Сьогодні ми відкриваємо меморіальну дошку на честь цієї видатної людини як знак поваги, пошани і пам’яті про неї», — підкреслив очільник громади.

 Про трудовий шлях та суспільну діяльність Зінаїди Матвіївни розповіла голова первинної організації ветеранів охорони здоров’я Ольга Підгорна. У 17 років вона пішла на фронт. Перше бойове хрещення відбулося під час форсування Дніпра. Починала війну санінструктором. Закінчила – командиром санітарного взводу. Перемогу зустріла у Берліні. Все своє життя – 57 років вона присвятила лікуванню людей. Перебуваючи на заслуженому відпочинку, продовжувала активну громадську діяльність, брала участь у всіх міських заходах. Зустрічалася зі школярами та молоддю та розповідала їм про буремні часи війни.

Право відкриття меморіальної дошки було надано керівнику Лисичанскьої міської ВЦА Олександру Заїці та голові первинної організації ветеранів охорони здоров’я Ользі Підгорній.

По закінченню мітингу учасники поклали квіти до меморіальної дошки.