Як Вовчоярівка відзначила День села

Яскравим дійством стало святкування Дня села у Вовчоярівці, що наразі входить до складу Лисичанської територіальної громади. Це свято всіх, хто тут народився і виріс, хто приїхав колись та залишився назавжди жити та працювати.

Сьогодні, 11 вересня, з цієї нагоди відбулись урочисті заходи. Привітати мешканців Вовчоярівки завітав заступник керівника Лисичанської міської військово-цивільної адміністрації Олег Калінін та начальники структурних підрозділів Лисичанської міської ВЦА: управління з питань господарського та транспортного забезпечення — Денис Миргородов та відділу культури — Людмила Ткаченко.

Від імені керівника Лисичанської міської ВЦА Олександра Заїки та від себе особисто Олег Калінін побажав кожній родині добробуту, злагоди та взаємоповаги, а селищу міського типу Вовчоярівка — процвітання та покращення якості життя.

«Наші спільні зусилля, як з боку Лисичанської міської військово-цивільної адміністрації, так і з боку кожного окремого мешканця, будуть спрямовані на розбудову нашої територіальної громади. Громади, в якій буде комфортно жити і працювати всім її мешканцям», — зазначив заступник керівника.

Також Олег Калінін вручив Подяки Лисичанської міської військово-цивільної адміністрації голові фермерського господарства «Лагідне» Станіслава Дорожону — за значні досягнення у справі виробництва сільгосппродукції та мешканцю селища Василю Юркову — за багаторічну плідну працю та активну участь у житті громади.

Окрім того, Грамотами Департаменту агропромислового розвитку Луганської обласної державної адміністрації були нагороджені представники фермерського господарства «Лагідне»: завідувач сільським господарством Тетяна Іванова та тракторист-машиніст Дмитро Ступаченко.

У святковий день на гостей та мешканців чекала різноманітна концертна програма. Для дітей та молоді подарунком стала драйвова та запальна дискотека.

Також всі бажаючи мали змогу взяти участь у роботі ігрових майданчиків, різноманітних майстер-класів та зробити світлину на згадку про яскравий і святковий день.