Підведені підсумки Шевченківського конкурсу

У грудні — січні 2012-2013 навчального року було проведено І (шкільний) та ІІ (міський) етапи ХІІ Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості, присвяченого Шевченківським дням, під гаслом «Об’єднаймося, брати мої» у номінаціях «Література», «Історія України і державотворення».

У номінації «Література» на конкурс було подано 15 творчих робіт різних жанрів (поезії, есе, нариси, казки, оповідання), об’єднаних спільною темою «Я — українець. До глибин родоводу», учнів ліцею, гімназії, НВК «Гарант», КЗЛСШ № 8, 27, ЗОШ № 3, 4, 5, 6, 7, 9, 12,13, 18, 24. Роботи в основному відзначалися оригінальністю, авторським поглядом на минуле і сучасне України, усвідомленням власної приналежності до української нації, критичним осмисленням долі свого роду в долі країни.

Журі конкурсу у номінації «Література» визнали переможцями таких учнів:

  • І місцеЛохман Олександра, учениця 11 класу гімназії (поезія «Мій рід»), вчитель-консультант Бойко Н.Я.;
  • І місцеКушинов Максим, учень 9 класу КЗЛСШ № 8 (оповідання «Козацькому роду нема переводу»), вчитель-консультант Пивоварова Т.В.;
  • ІІ місцеДомнич Поліна, учениця 11 класу ліцею (добірка поезій патріотичного змісту), вчитель-консультант Щербак Л.Д.;
  • ІІІ місцеПліс Олена, учениця 11 класу ЗОШ № 6 (нарис «Лист у вічність»), вчитель-консультант Коняхіна Г.О.

У номінації «Історія України і державотворення» на конкурс було подано 6 робіт від КЗЛСШ № 8, ЗОШ № 3, 12, 13, 26, 30.

Кращою визнана робота Зотової Ірини, учениці 11 класу КЗЛСШ № 8 (вчитель-консультант Касатова О.Л.) — І місце.

Роботи переможців відправлені для участі в ІІІ (обласному) етапі конкурсу.

За матеріалами сайту Лисичанського методичного центру освіти