З 21 вересня по 5 жовтня - міський онлайн-конкурс флешмобів «Мир, коли панує позитив»

 З 21 вересня по 5 жовтня відбуватиметься міський онлайн-конкурс флешмобів «Мир, коли панує позитив», присвячений міжнародному Дню миру.

Конкурсні роботи будуть розміщені на офіційній сторінці відділу у справах сім’ї, молоді та спорту військово-цивільної адміністрації м. Лисичанська у соціальній мережі Facebook https://www.facebook.com/smslisichansk.

Оцінювання робіт здійснюватиметься користувачами соціальної мережі Facebook. Переможці визначатимуться за кількістю набраних лайків під публікацією конкурсного відеоролику (репости не зараховуються).

Вложения:
Скачать этот файл (Pologennya_pro_konkurs.docx)Pologennya_pro_konkurs.docx[ ]

Подробнее...

Анонс культурних та спортивних заходів з 21 по 27 вересня

10101021 вересня запрошуємо відвідати:

- о 13.00 у парку біля міського ПК культурно-розважальну програму «Мир потрібен усім»;

- о 14. 00 біля ПК «Діамант» флешмоб «Мир - все, що нам потрібно».

24 вересня о 10.00 в центральній бібліотеці відбудеться перегляд мотиваційного фільму в рамках інклюзивної діяльності бібліотек «До зустрічі з тобою».

З 24 по 26 вересня о 10.00 у міській ДЮСШ проходитиме відкритий чемпіонат міста «Лисичанськ-2020» з гімнастики спортивної.

Подробнее...

26 вересня - ІІ етап Кубку Донбасу з мотокросу

 26 вересня о 10.00 у Лисичанську на трасі з мотокросу (район заводу «Строммашина») проходитиме ІІ етап Кубку Донбасу з мотокросу – офіційний захід Федерації мотоциклетного спорту Донецької та Луганської областей. Передбачається участь представників з п’яти областей України.

Запрошуємо всіх бажаючих!

Зазначимо, що безпосереднім організатором та головним спонсором заходу виступає ТОВ «Лисичанська інженерно-будівельна компанія».

У Лисичанську у вересні-жовтні проходитиме щорічна Всеукраїнська акція «За чисте довкілля»

Всі ми хочемо бачити своє рідне місто чистим, охайним, затишним та благоустроєним, бажаємо ходити по чистій землі, дихати свіжим повітрям і бути здоровими. А це багато в чому залежить від кожного з нас. Своєчасно виконана робота — запорука того, що наше місто буде чистим та красивим.

Військово-цивільна адміністрація міста Лисичанськ звертається до всіх мешканців міста, керівників підприємств, організацій, установ, трудових колективів, приватних підприємців та громадських організацій з проханням взяти участь у щорічній Всеукраїнській акції «За чисте довкілля», яку у зв’язку із поширенням на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19 перенесено на вересень-жовтень 2020 року.

В рамках акції у Лисичанську заплановано проведення 25 вересня Дня благоустрою та щотижневих «санітарних п’ятниць», відповідно до розпорядження керівника військо-цивільної адміністрації міста Лисичанськ від 09.09.2020 № 309.

Тож давайте забезпечимо постійне утримання в належному санітарному стані територій підприємств, закладів, установ та організацій, а також прилеглих територій, закріплених автодоріг та зупинок громадського транспорту.

Шановні мешканці міста! Не будемо байдужі, налаштуймося на плідну працю, вийдемо всі разом зі своїми сім’ями на вулицю і, подаючи приклад своїм дітям, спільними зусиллями наведемо такий порядок, в якому усім нам хотілося б жити!

22 вересня - відкрите обговорення проєкту Інвестиційної програми ЛКСП «Лисичанськводоканал» на 2021 рік

 ЛКСП «Лисичанськводоканал» повідомляє про проведення 22 вересня 2020 року о 10:00 за адресою: вул. Жовтнева, 16, м. Лисичанськ відкритого обговорення проєкту Інвестиційної програми на 2021 рік, на виконання вимог «Порядку проведення відкритого обговорення проєктів рішень Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг», затвердженого  постановою НКРЕКП №866 від 30.06.2017.

Заявки для участі у відкритому обговоренні, зауваження і пропозиції до проєкту Інвестиційної програми на 2021 рік подавати за адресою: вул. ім. В. Сосюри, 168, м. Лисичанськ, Луганська обл., 93106 або на електрону адресу (e-mail): Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра. .

Директор ЛКСП «Лисичанськводоканал» Юрій Явтушенко

Вложения:
Скачать этот файл (Dodatku_3_5_RIP_2020.xlsx)Додатки 3-5[Фінансовий план довгострокової інвестиційної програми, Річний інвестиційний план, План витрат за джерелами фінансування]