До уваги батьків!

З 1 березня у місті розпочалась підготовка до Літньої оздоровчої кампанії 2017 року. Відділ у справах сім’ї, молоді та спорту Лисичанської міської ради нагадує про можливість оздоровити своїх дітей у дитячих закладах оздоровлення та відпочинку України.

Пропонуємо вашій увазі послуги приватного підприємства «Азово-Чорноморське оздоровлення дітей», які спрямовані на зміцнення фізичного, духовного, психологічного комфорту, позитивне самопочуття, спокій та задоволення дітей.

На вашу дитину, віком від 6 до 17 років, чекають заклади І категорії з кваліфікованим медичним обслуговуванням, які розташовані у курортних зонах (15 до 100 м від моря) біля міст Бердянськ, Приморськ, смт. Кирилівка, с. Богатир Якимівського району Запорізької області. Термін прибування дітей в закладах оздоровлення та відпочинку складає 21 день. Вартість однієї путівки - 7000 грн.

Більш детальну інформацію можна знайти на сайті ПП «Азово-Чорноморське оздоровлення дітей» http://www.detskiy-lager.in.ua/ або отримати у спеціалістів відділу у справах сім’ї, молоді та спорту Лисичанської міської ради за адресою: м. Лисичанськ, вул. Сєвєродонецька, 62. Телефон: (06451)7-35-43, 7-33-22. Електронна адреса: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра. .

Відділ у справах сім’ї, молоді та спорту Лисичанської міської ради