Щодо відключення від постачання електроенергії об'єктів ЛКСП «Лисичанськводоканал»

Лисичанська міська рада повідомляє про відключення 19.08.2019 від постачання електроенергії об’єктів ЛКСП «Лисичанськводоканал»: ВНС «Білогорівська», ВНС «Сумісна»‚ ВНС «ГТВ», ВНС «Привільнянська», ВНС «Малорязанцево», КНС № 2, 3, 12, 13, у зв’язку з порушенням договору на постачання електроенергії, а саме не виконання ЛКСП «Лисичанськводоканал» попередньої оплати у розмірі 100% заявлених обсягів споживання електроенергії ТОВ «ЕНЕРА СХІД» та ТОВ «Луганське енергетичне об’єднання», що призвело до неможливості здійснення водопостачання у містах Лисичанськ, Новодружеськ, Привілля.

Дебіторська заборгованість перед ЛКСП «Лисичанськводоканал» станом на 01.04.2019р. становить 81153,5тис. грн., у т. ч. заборгованість населення становить 66 184,5 тис. грн., пільги та субсидії — 520,0 тис.грн.

Найбільші дебітори, по підприємствах: ДП «Сєвєродонецька ТЕЦ» — 2787,З тис.грн., ПАТ «Лисичанськвугілля» — 3559,8 тис.грн., Лисичанський склозавод «Пролетарій» — 1348,2 тис.грн. У разі погашення заборгованості ЛКСП «Лисичанськводоканал» зможе внести попередню оплату ТОВ «ЕНЕРА СХІД».

3 1 травня 2019 року без водопостачання залишилось більше 100 тисяч мешканців мм. Лисичанськ, Новодружеськ, Привлля, 35 учбових та 25 медичних закладів.

Наразі кервництвом міста та адміністрацією — ЛКСП «Лисичанськводоканал» докладається максимум зусиль для відновлення електропостачання на виробничі об’екти підприємства.

Для оперативного виришення питання забезпечення питною водою об’єктів соціальної сфери та населення ЛКСП «Лисичанськводоканал» разом з Головним управлнням ДСНС у Луганській області розробляється графік підвозу питної та технічної води.

Переконливо просимо всіх споживачів ЛКСП «Лисичанськводоканал» погасити заборгованість, у разі наявності, за спожиті послуги з водопостачання та водовідведення.

Лисичанська міська рада