У центрі соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді працює "Клуб сімейного дозвілля"

З листопада 2016 року у центрі соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді працює «Клуб сімейного дозвілля». На заняття у клубі запрошуються сім’ї з дітьми, які перебувають у складних життєвих обставинах. У грудні відбулось 3 зустрічі у клубі, у яких взяли участь 30 сімей, у яких виховується 57 дітей.

Метою нової зустрічі було формування у дорослих учасників вміння контролювати свої емоції, справлятися з гнівом та іншими негативними емоційними реакціями; закріплення навичок конструктивного вирішення виникаючих проблем, конфліктів; формування позитивних особистісних установок на себе, близьких і оточуючих.

Для дітей проводився соціально-психологічний тренінг «Кольоровий настрій», завданнями якого були: навчання дітей усвідомлювати і безпечно проявляти свої відчуття і почуття; навчання вмінню слухати і розуміти інших людей.

Як відмітила одна із учасниць: «Кожна людина має бути згодна бути щасливою, відпустити спогади про минулі образи, звинувачення інших людей, бажання помсти. Гіркота і щастя несумісні. Якщо ви вибираєте одне, то втрачаєте шанси отримати інше».

По завершенню тренінгів кожна із родин отримала подарунки до Нового року.

Заняття у клубі проводяться завдяки підтримки громадської організації «Центр соціальної підтримки громади» та Міжнародної громадської організації «Mersy Corps».

Центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді