У Лисичанську пройшли чергові засідання "Клубу сімейного дозвілля"

20, 21 та 22 березня на базі центру соціальних служб для сім᾽ї, дітей та молоді відбулись чергові засідання «Клубу сімейного дозвілля». Захід пройшов за підтримки ГО «Центр соціальної підтримки громади» та Mersy Corps. Для батьків із сімей, з якими працює громадське об’єднання, було проведено бесіду-гру «Палітра емоцій та почуттів: Від усвідомлення ресурсів до здійснення мрії. Створення колажу для візуалізації мрії і цілей».

Метою гри було підвищення в учасниць рівня емоційного інтелекту, активізація їх внутрішніх ресурсів: позитивного самосприйняття, саморозкриття, усвідомлення власних переживань, вміння прислухатися до свого внутрішнього голосу, розвиток здатності усвідомлювати та вербалізувати свій стан, знаходження слів для його позначення, візуалізування своїх ресурсів та цілей, відпрацювання навичок рефлексії.

У роботі клубу взяли участь 30 жінок, у сім᾽ях яких виховується 53 дитини. Під час заняття учасниці створювали колажі ресурсів для досягнення своїх мрій.

За словами тренера групи, колаж мрії — це набір картинок і фотографій, які візуалізують цілі і роблять їх більш привабливішими і такими, що запам’ятовуються. Така візуалізація створює додаткове джерело енергії, яке необхідне всім. Крім створення джерела енергії, наявність колажу мрії дозволяє постійно фокусуватися і бачити свої цілі саме в тому вигляді, в якому хочеться їх досягти. Це важливо тому, що в цьому випадку думки будуть конкретизувати і посилювати цілі. У силу завантаженості мислення різноманітними образами та думками, в тому числі зі страхами і сумнівами, краще колаж перенести з уяви на папір. Колаж — це сильне джерело енергії для більш швидкого досягнення цілей.

Одна з учасниць зазначила: «Колаж мрії необхідно зробити обов’язково, тому що наші мрії варті того, щоб ми їх втілювали у життя. Замість нас це ніхто не зробить. Тому давайте діяти сьогодні, щоб отримати бажане завтра».

Центр соціальних служб для сім᾽ї, дітей та молоді Лисичанської міської ради